• تاریخ : ۲۶ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

۲۰ فیلم سینمایی و ۴۰ مستند، مهمان جشنواره فیلم سلامت

ابراهیم داروغه زاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگارخبرگزاری صدا و سیما درباره جزییات دومین جشنواره فیلم سلامت افزود: این جشنواره همچون دوره قبل با شعار “جوان نمی توان ماند، اما سالم چرا” از ۱ تا ۵ شهریور در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.
وی ادامه داد: از ۱ تا ۴ شهریور آثار بخش های مستند، سینمایی و دانشجویی در ۳ سالن پردیس سینمایی چارسو به نمایش در می آید و مراسم اختتامیه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ پنجم شهریور در تالار وحدت برگزار می شود.
داروغه زاده مهمترین هدف برگزاری جشنواره فیلم سلامت را ترغیب فیلمسازان به فعالیت در حوزه سلامت دانست و گفت: امسال ۲۰۰ مستند به دبیرخانه جشنواره رسیده هست و ۲۰ فیلم سینمایی با موضوع سلامت در جشنواره حضور دارند و این نشانه علاقه سینماگران به حوزه سلامت هست.
وی ادامه داد: ما تلاش می کنیم از طریق برگزاری این جشنواره آدرس درستی به فیلمسازان بدهیم تا آثاری موثر در پیشبرد اهداف سلامتی جامعه تولید کنند.
دبیر دومین جشنواره فیلم سلامت گفت: اگر چه این جشنواره موضوعی هست، اما مخاطبش قشرهای مختلف مردم هستند و مهمترین هدفش ارتقای سطح سلامتی و دانش عمومی جامعه هست که کمتر شدن بیماری ها و کاهش هزینه های درمان را به دنبال داشته باشد.
وی افزود: در همین راستا از رادیو و تلویزیون کمک گرفته و ۴۰ مستند ۹۰ دقیقه ای در شبکه مستند و برنامه های گفتگو محور با حضور کارشناسان حوزه سلامت در شبکه های ۴ تولید کرده ایم و فیلم های حاضر در جشنواره از شبکه های دو و شما به نمایش در می آیند.
داروغه زاده گفت: امیدوارم امسال هم مردم استقبال خوبی از این جشنواره داشته باشند و مثمر ثمر واقع شود.

اخبار پیشنهادی:

۲۰ فیلم سینمایی و ۴۰ مستند، مهمان جشنواره فیلم سلامت

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما