• تاریخ : ۲۹ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

سریال ۳۹ قسمتی «گسل» شب گذشته به ایستگاه آخر رسید. سریالی که در همه ژانرهای منتخبش موفق ظاهر شد و توانست پس از مدت ها مخاطبان زیادی را با تلویزیون آشتی دهد. امشب، ۲۹ شهریور با پخش پشت صحنه «گسل» پرونده این سریال بسته خواهد شد.
تهران – اقتصاد برتر – ۲۹ شهریور ۹۶
سریال ۳۹ قسمتی «گسل» شب گذشته به ایستگاه آخر رسید. سریالی که در همه ژانرهای منتخبش موفق ظاهر شد و توانست پس از مدت ها مخاطبان زیادی را با تلویزیون آشتی دهد. امشب، ۲۹ شهریور با پخش پشت صحنه «گسل» پرونده این سریال بسته خواهد شد. با گزارش اقتصاد برتر از عوامل موفقیت «گسل» همراه باشید.
تجربه به کمک علیرضا بذرافشان آمد

اولین عامل موفقیت «گسل» کارگردانی قوی هست. «علیرضا بذرافشان» نویسنده سریال های «خط قرمز»، «تب سرد»، «راه بی پایان»، «زیرزمین»، «قلب یخی» و بسیاری آثار مطرح دیگر در سینما و تلویزیون و کارگردان کارهای «نابرده رنج» و «هفت سنگ» -که نشان از آشنایی او با ژانر کمدی دارد- به خوبی از پس اداره مجموعه «گسل» برآمد. بذرافشان علاوه بر مدیریت خوب بازیگران با سابقه، بازی های درخشانی از بازیگران تازه کار و جوان در عرصه تصویر گرفت. «ستاره حسینی» در نقش مرضیه به خوبی از پس نقش دختر دکتر اعتبار برآمد و باقی بازیگران نیز در طول مجموعه درخشیدند.

گفتنی هست بذرافشان نویسندگی «گسل» را نیز به همراه «مهدی شیرزاد» بر عهده داشت. همچنین به عنوان رئیس تیم اطلاعاتی نیز در سریال خود ایفای نقش کرد. در مورد فیلمنامه باید گفت متنی درخشان با دیالوگ های روان و کمدی جذاب نوشته شده بود. کاری که بعد از مدت ها توانست مخاطبان را پای تلویزیون بکشاند و باعث پیگیری سریال شود. …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما