• تاریخ : ۲۰ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

سرمربی تیم گسترش فولاد گفت: بازیکنانم از نظر فنی مشکلی ندارند و زمانی که به سینما می رفتند رباط پاره کرده اند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان فیروز کریمی سرمربی تیم گسترش فولاد پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پیکان گفت: مشکل بدنی و بدنسازی نداریم. آن هشت نفری هم که رباط پاره کردند داشتند سینما می رفتند! ما مشکل بدنی نداریم! تفریح می کردند و داشتند بازی می کردند که رباط پاره کردند، ما مشکل بدنی نداریم، حتما شوخی کردند.
او در پاسخ به این پرسش که برخلاف همیشه که لحظاتی قبل از پایان بازی زمین را ترک می کرده، اما در این دیدار این کار را نکرده هست، گفت: شما اگر بازی های ما را نگاه کنید هیچ موقع دقیقه ۸۵ من به رختکن نرفته ام و فقط یک دقیقه پایانی بوده که زمین را ترک کردم. امروز هم وقتی داور پنج دقیقه وقت تلف شده گرفت، اتفاقات زیادی در آن وقت های تلف شده افتاد و به نظرم داور می توانست وقت اضافه بیشتری هم بگیرد. شاید هیچ اتفاقی در آن دقایق نیفتاد اما برای تیمی که به دنبال اتفاقات هست دو دقیقه هم به لحاظ روحی و روانی مهم هست.
سرمربی گسترش فولاد تبریز در مورد داوی مسابقات در بازی های لیگ برتر، خاطرنشان کرد: در مورد بازی ها لیگ نمی توانم چیزی بگویم اما داور این بازی خیلی سطح بالا سوت زد. من به کمیته داوران تبریک می گویم. تیم حریف که پیروز شده از داوری رضایت دارد و ما هم راضی هستیم، این نشان می دهد که داوری خیلی خوب بوده هست. حضور داور در یک متری تمام صحنه ها به او اجازه داد تا از کارت های خود استفاده نکند و بازی را کنترل کند. این می تواند یک الگوی خوب برای داوران لیگ برتر باشد. بازی جوانمردانه ای هم دیدیم و اگر کسی هم روی زمین افتاد به دلیل مصدومیت بود. به طور کلی همه چیز خیلی خوب بود.
کریمی در ادامه با اشاره به رفتن برق ورزشگاه در پایان بازی تصریح کرد: ای کاش برق در جریان بازی می رفت چون بازیکنان ما در پایان بازی در دستشویی مانده بودند و جیغ می زدند که خدا را شکر به خیر گذشت!
وی در مورد اعتراض دستیارانش به داوری گفت: دستیارانم به وقت های تلف شده اعتراض کرده و حق هم داشتند. شما نگاه کنید داور می توانست چند دقیقه وقت تلف شده دیگر بگیرد. داور در یک صحنه خطایی دروازه بان ما را گرفت و کمک ما به آن اعتراض داشت، اما به طور کلی به نظرم داور قضاوت خوبی داشت.
سرمربی تیم گسترش فولاد در خصوص تغییراتی که در این تیم انجام شده، گفت: فکر می کنم آنهایی که آمدند و اهل فوتبال هستند، قبول کردند که ما تغییراتی ایجاد کردیم.
کریمی با اشاره به نوع بازی گسترش فولاد مقابل پیکان، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه می خواستیم به زمین ما بیایند، این فرجه و مجال را دادیم که آنها به زمین ما بیایند تا در ادامه از سرعت بازیکنان مان استفاده کنیم. ما سیستم یک فوتبال را بازی کردیم و دروازه بان ما در مقایسه با دروازه بان پیکان در ۷، ۸ دقیقه پایانی، کار خاصی نکرد. ما می خواستیم تحمل بار دفاعی مان را بسنجیم. منهای آن اشتباه، فکر می کنم در کل مثبت بود.
او در پاسخ به این سوال که چرا آندرانیک تیموریان و رضا خالقی فر امروز نبودند، گفت: اینها هم به همان جمع رفته پیوستند. آنها مصدومند. ۵، ۶ نفر قبل ما مصدوم بود، در این یکی دو روز هم که ما رفتیم، تکان می خوردند مصدوم می شدند. مصدومیت همه شان شدید و از ناحیه رباط بود. انشالله یک تیم می دهیم و در مسابقات رباط کریم شرکت می کنیم. بچه ها فردای بازی می آمدند و ۱۰ کیلومتر می دویدند.
سرمربی تیم گسترش فولاد درخصوص عملکرد تیم پارس جنوبی که هدایت آن برعهده مهدی تارتار دامادش هست، گفت: مهدی خوب کار کرده هست. آنها زود شروع کردند. زمانی که من به گسترش فولاد نیامده بودم، با یکدیگر همکاری داشتیم. یک تیمی داشتیم که از باب هماهنگی با پارس جنوبی، تیم مورد نیاز آنها را شبیه سازی می کردیم. مهدی خیلی زحمت کشید که تیمش به صدر جدول بیاید. حتی سه بازی هم با یکدیگر انجام دادیم. خیلی از مسائل را آنجا رعایت کردیم.
کریمی در پاسخ به این سوال که آیا گسترش فولاد می تواند پارس جنوبی را ببرد با خنده اظهار کرد: صد درصد می خوریم. مهدی اصلاً می ترسد. حق هم دارد که بترسد! همه در خانه طرفدار من هستند و روی سرش می ریزند. حالا شاید تا آن موقع فرجی می شود. او به من گفت که آن فوت را به من یاد دادی. گفتم بله، یاد دادیم، اما از ته کوزه! ان شاالله تا از ته کوزه مشغول باشد، ما کار را تمام می کنیم.
انتهای پیام/
 اظهارات کریمی درباره بازی با پیکان

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما