• تاریخ : ۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

کامبوزیا پرتوی بیان کرد که برای نقش اول فیلم «کامیون» بهروز وثوقی را در نظر داشته هست که به دلیل فیلمبرداری کار در ایران، او نتوانسته در این پروژه همکاری کند.
 کامبوزیا پرتوی، کارگردان فیلم سینمایی «کامیون» که قرار هست در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش دربیاید، روز چهارشنبه چهارم بهمن در ویژه برنامه اینترنتی «دو قدم تا سیمرغ» توضیحاتی را درباره فیلمش ارائه کرد.
این کارگردان درباره انتخاب بازیگر نقش اول فیلم «کامیون» که سعید آقاخانی نقش آن را بازی کرده هست، توضیح داد: «فیلمنامه «کامیون» را من در سال ۲۰۰۵ برای بهروز وثوقی فرستادم و او هم خواند و با آن ارتباط برقرار کرد. اما به دلیل آن که فیلم در ایران می گذشت او نتوانست به ایران بیاید و همکاری مان شکل نگرفت.»
پرتوی همچنین اضافه کرد: «دلیل انتخاب سعید آقاخانی برای این نقش در فیلم «کامیون»، کرد بودن او بود و آشنایی که با این فرهنگ و گویش داشت.»
«کامیون» ششمین ساخته پرتوی هست که در آن سعید آقاخانی، نیکی کریمی، تروسکا جولا، رامین راستاد، یعقوب پرسا، نسرین مرادی و … به ایفای نقش می پردازند.
برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که ویژه برنامه معرفی آثار راه یافته به سی وششمین جشنواره فیلم فجر هست، از سوی سامانه اینترنتی فیلمنت در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما