• تاریخ : ۱۵ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

محمد فیلی: بعضی از مسئولان تلاش کردن مانع از پخش سریال «روزی روزگاری» شوند/ آتش تقی پور: چرا باید فردی چون احمدجو خانه نشین شده باشد؟
آتش تقی پور : متأسفانه امروز شاهد هستیم که احمدجوهای سینما و تلویزیون برای ساخت آثار خود در به در دنبال مسئولان مربوطه هستند. این درحالی هست که مدیران باید به دنبال هنرمندان و فیلمسازان باشند.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق – در حاشیه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، نشست یک روز یک تجربه با حضور « امرالله احمدجو » کارگردان مجموعه تلویزیونی روزی روزگاری، «محمود پاک نیت»، «محمد فیلی»، «آتش تقی پور» بازیگران این مجموعه در سالن شماره سه سینما فلسطین برگزار شد.
شخصیت اصلی سریال «روزی روزگاری» لوکیشن بیابان بود
امرالله احمدجو، کارگردان مجموعه تلویزیونی «روزی روزگاری»، گفت: دلبستگی فراوانی به محیط و بیابانی که این مجموعه تلویزیونی در آن تصویربرداری شد داشتم، در حقیقت شخصیت اصلی سریال «روزی روزگاری» لوکیشن بیابانی بود که کار در آنجا ساخته شد.
وی افزود: البته ماجرای دلبستگی من به بیابانی که این سریال در آن ساخته شد به سن ۵ سالگی من برمی گردد. در آن زمان به همراه پدر خود برای تهیه سوخت به آنجا می رفتیم که حاصل آن نقش بستن همزمان دو تصویر هراسناک و دلپذیر از این بیابان در ذهن من شد.
این کارگردان ادامه داد: بعدها که در مدرسه عالی تلویزیون قبول شدم، با خود عهد کردم که فیلمی را درمورد آن بیابان بسازم، البته درمورد مجموعه تلویزیونی «روزی روزگاری» باید به این نکته اشاره کنم که همه چیز دست به دست هم داد تا این سریال به اثر ویژه ای تبدیل شود.

قرار نبود ژاله علو و مرحوم شکیبایی در اثر حضور داشته باشند
احمدجو سپس به روند انتخاب بازیگران این مجموعه تلویزیونی اشاره و خاطرنشان کرد: حضور خانم « ژاله علو » در این کار خیلی اتفاقی رقم خورد، زیرا از قبل قرار بود بازیگر دیگری نقش «خاله» را بازی کند، نکته جالب این که بعد از نپذیرفتن نقش توسط آن بازیگر من مریض شدم زیرا این نقش را فقط برای او نوشته بودم.
وی اضافه کرد: اما زمانی که با خانم …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما