• تاریخ : ۸ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «تریسی آن اوبرمن» در یادداشتی که در اختیار روزنامه گاردین قرار داده هست، با اشاره به مقاله این روزنامه درباره اتهام آزار جنسی ماکس استافورد کلارک نوشته هست «هیچ چیز این گزارش مرا غافلگیر نکرده هست. حس کثیفی را داشتم که دختران برای جای شب یافتن در این جهان پساوینشتاینی به خانه برگشتند. مقاله شامل یک عذرخواهی از جانب سخنگوی استافورد کلارک بابت رفتار او و یک سلب مسئولیت با ارجاع به حمله و صدمه مغزی اوست که در سال ۲۰۰۶ متحمل آن شده هست.»

او با اشاره به توئیت‌هایی که گفته بودند استافورد کلارک روی ویلچر نمی‌توانسته مرتکب چنین گناهی شده باشد، نوشته هست پس از برخورد با این مسائل تصمیم به صحبت گرفته هست و از تجربه مشابه خود در مواجه با این کارگردان در ۱۹۹۲ لب به سخن گشوده هست، یعنی ۱۴ سال پیش از حمله مغزی استافورد کلارک.

این بازیگر با بیان آنکه در کنار این کارگردان در دانشگاه تحصیل و کار کرده هست و از اهمیت جایگاه او و کمپانی تئاترش باخبر هست، می‌نویسد «او در طول جلسه یادداشت‌برداری نزدیک به من می‌نشست. اغلب به ما اشاره می‌کرد تا رابطه جنسی داشته باشیم. او درباره تمنای رابطه سه‌نفره با او و دیگر بازیگران دختر جوان در تیم بازیگری حرف می‌زد. یک روز مرا خارج اتاق تمرین تعقیب کرد و از من پرسید کجا می‌روم. وقتی پاسخ دادم دستشویی گفت چرا من با تو برای کمک نیایم. او یک بار تصمیم گرفت باید یک یادداشت بازی را در گوشم زمزمه کند به جای آنکه در برابر همکاران بیان کند، همانگونه که اصول این کار هست.»

آقای کلارک پس از شکایت یکی از اعضای شرکت Out of Joint، کمپانی که خود آن را تأسیس کرده بود، از این کمپانی اخراج شد و رفتار او با واکنش تند کارگردانان بریتانیایی روبه‌رو شده هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما