• تاریخ : ۲۶ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازدید هایتان را به پول تبدیل کنید ؟ همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید ! به ما بپیوندید ! بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای آخر صفر که با تعطیلات آخر هفته مصادف شده هست، از تلویزیون پخش می شود.

به گزارش پارس فارس ؛فیلم های سینما یی و تلویزیونی و انیمیشن «محمد رسول الله»، «تنهاترین سردار»، «سجده عشق»، «هر شب تنهایی»، «سفیر عشق»، «اولین باران پاییزی»، «دردهای فانتومی»، «کیسه برنج»، «گره کور»، «ستاره شرق»، «مسیر سبز»، «زمانی برای درنگ»، «هویت پنهان»، «جاده آرلینگتون»، «چهارگاه»، «میهمان داریم»، «ضامن»، «نیمه شب»، «استشهادی برای خدا»، «تولد یک پروانه»، «پریشانی»، «نقش ترنج»، «بلوگا»، «اعلان جنگ»، «نبرد خاموش»، «بعد از غبار»، «قانون بازار»، «کیمیا»، «دریادلان»، «نگین هفت دریا»، «شداد»، «نفس المهموم»، «سوءقصد به ریچارد نیکسون»، «ولایت عشق»، «دست ها نگاه می کنند»، «ضربه مغزی»، «جنگ جو»، «بازگشت به زمین»، «باشگاه سری»، «حرکت شبانه»، «سرکار»، «دشمن ملت»، «آوای نقاره ها»، «اجلاس ۲»، «شاهد» و «به ترتیب خروج از صحنه» پنج شنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ آبان ماه و یکشنبه ۲۸ آبان که مصادف با رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) هست، از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
شبکه یک سیما
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینما یی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۵ :۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی آنتونی کوئین و ایرنه پاپاس زندگی پیامبر اکرم (ص) را به تصویر کشیده هست.
****************************** *******
فیلم تلویزیونی «تنهاترین سردار» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم به روایت زندگی امام حسن مجتبی(ع)، قضیه صلح ایشان با معاویه و شرایط جامعه اسلامی و شیعیان، پس از رحلت ایشان می پردازد.
مهدی فخیم زاده، داوود رشیدی، اکبر زنجان پور و فتحعلی اویسی بازیگران این فیلم هستند.
****************************** *******
فیلم تلویزیونی «سجده عشق» به کارگردانی حسین تبریزی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده هست: مراد پس از سه سال از زندان آزاد می شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می رود اما از طرف آنها طرد شده و مورد بی مهری قرار می گیرد، اما در لحظه آخر بزرگ خانواده عمویش یک موقعیت در اختیارش می گذارد که مراد با خودروی او کار کرده و در این ۱۰ روز خود را نشان دهد….
در این فیلم رامبد شکرابی و سیاوش طهمورث هنر نمایی کرده اند.
****************************** *******
فیلم سینما یی «هر شب تنهایی» به کارگردانی رسول صدرعاملی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی لیلا حاتمی و حامد بهداد خواهید دید: عطیه، نویسنده و مجری یک برنامه خانوادگی رادیوست، او هر روز به سوالات شنوندگان این برنامه پاسخ می دهد و به آنها توصیه می کند که با همسرشان چگونه رفتار کنند، تا زندگی زناشویی بهتری داشته باشند. اما به تازگی زندگی خود او به علت ابتلا به یک بیماری لاعلاج دچار بحران شده هست و از ادامه مداوا خسته شده….
****************************** *******
فیلم تلویزیونی «سفیر عشق» به کارگردانی علی میری رامشه، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده هست: شوکا دختر جوانی هست که به علت فقر خانواده مجبور به ازدواج با پسر عقب افتاده ای می شود تا کمی از بار مشکلات خانواده کم کند، اما جلیل شاگرد خیاط، دل در گرو شوکا دارد و این موضوع اتفاقاتی را به وجود می آورد …
در این فیلم تلویزیونی ایمان صفا، پرستو صالحی و رامین راستاد هنر نمایی کرده اند.
****************************** *******
شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی «اولین باران پاییزی» به کارگردانی افسانه منادی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.
خلاصه داستان فیلم از این قرار هست که: پسر نوجوانی به نام بهرام به جای مادرش، پرستاری از پیرمرد ناتوانی را بر عهده می گیرد. او که علاقه زیادی به بازی فوتبال دارد گاهی بازیگوشی می کند و از کار خود غفلت می کند. اما با ادامه یافتن رابطه آنها، پسر در می یابد که پیرمرد نویسنده معروف کودکان و نوجوانان هست….
در این فیلم جمشید مشایخی، پوریا پور بهرامی و لیدا ملت نقش آفرینی کرده اند.
*************************************
فیلم سینما یی «دردهای فانتومی» به کارگردانی ماتیاس امکه، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی تیل شویگر و جانا پالا سکه خواهید دید؛ مارک از همسرش جدا شده و سارا دخترش نیز با مادرش زندگی می کند. سارا گاهی به دیدن پدرش آمده و ساعاتی را با او می گذراند. مارک تنها زندگی می کند و در زندگی خود چندان در مورد خانواده خود احساس مسوولیت نمی کند. او به تازگی با دختری به نام نیکا نامزد شده و نیکا با مطالعه خاطرات سفر مارک، او را به نوشتن تشویق می کند ولی مارک با وجود تخیل بسیار و نیز استعدادش در داستان سرایی به این کار تمایل چندانی ندارد. بعد از تصادف شدیدی که منجر به قطع پای چپش می شود….
****************************** *******
فیلم سینما یی «کیسه برنج» به کارگردانی محمدعلی طالبی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی معصومه اسکندری و شیرین بینا در مورد دختر بچه کوچکی هست که مثل سایر خواهر و برادرهایش به مدرسه نمی رود. او که در خانه مانده و حوصله اش سر رفته، از مادرش اجازه می گیرد با پیرزن همسایه که ضعف بینایی دارد برود و کوپن برنج او را از بازار بخرند. در بین راه کیسه برنج پاره شده و دردسرهای زیادی برای آنها درست می کند… .
*************************************
فیلم سینما یی «گره کور» به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
خلاصه داستان فیلم از این قرار هست که: رضا جوان قُلدر و اهل شرّی هست که برای مرد بدذاتی به نام ایرج شَرخری می کند. روزی به دنبال یکی از همین شرخری ها با مردی تصادف کرده و به علت عدم توانایی پرداخت دیه به زندان می افتد. اما پس از مدتی در اثر رضایت خانواده شاکی آزاد می شود، در حالی که مادرش در این مدت از دنیا رفته هست. او درمی یابد علت رضایت شاکی، این بوده که فرد خیّری پول دیه را پرداخت کرده هست. رضا نمی داند چه کسی این کار را برای او انجام داده….
رامین راستاد، افشین سنگ چاپ و مریم سلطانی بازیگران این فیلم هستند.
****************************** *******
فیلم تلویزیونی «ستاره شرق» به کارگردانی علی غفاری، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.
«ستاره شرق»، داستان زندگی فضل ابن شاذان از یاران امام رضا (ع) هست. 
در این فیلم، انوشیروان ارجمند، محمود پاک نیت و افشین نخعی نقش آفرینی کرده اند.
*************************************
انیمیشن سینما یی «مسیر سبز» به کارگردانی عباس رافعی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
خلاصه داستان فیلم از این قرار هست که: نگار و رضا قرار هست با یکدیگر ازدواج کنند اما رضا که در جبهه شیمیایی شده پس از بازگشت قرار خود را برهم می زند. نگار که هنوز به رضا علاقمند هست از دوست مشترکشان ژانت که یک پزشک هست می خواهد تا رضا را از بیمارستان دزدیده و به مشهد بروند….
مریلا زارعی، لاله اسکندری، احمد مهران فر و سیامک احصایی بازیگران این فیلم هستند.
*************************************
شبکه سه سیما
فیلم تلویزیونی «زمانی برای درنگ» به کارگردانی روح الله حجازی، پنجشنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده هست: عزیزی در تدارک ساخت کارخانه ای هست که موانع جدی سر راه او قرار می گیرد. مصطفی مدیر عامل این کارخانه در راه بازگشت به تهران با دختری آشنا می شود که او را به فضای ناشناخته ای می برد…
حسین یاری، مهران احمدی، مریم کاویانی، رضا ناجی، فریبا جدی کار در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند .
*************************************
فیلم سینما یی «هویت پنهان» به کارگردانی تیل اِندمن، پنجشنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی نینا کانزندورف، بنجامین سادلر و استفانی جپ آمده هست: به دنبال اختلاس و پولشویی در یکی از بانک های خصوصی هامبورگ، شخصی به نام فیلیپ روتهوف دستگیر می شود. دادگاه برای اثبات جرم او شخصی به نام ویکتور میرو را احضار می کند. او قبل از اعزام به دادگاه در یک عملیات بمب گذاری به قتل می رسد. او در اعترافتش نام شخص دیگری به نام سیمون درهر را افشا می کند که در این پولشویی دست داشته هست. پلیس ابتدا به او اعلام می کند که او متهم بوده و باید با آنها همکاری کند. بعد از این قضیه درهر نیز مورد سوء قصد قرار می گیرد و …
****************************** *******
فیلم سینما یی «جاده آرلینگتون» به کارگردانی مارک پلینگتون، پنج شنبه ۲۵ آبان ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی جف بریجز، تیم رابینز، جوآن کوساک و هوپ داویس آمده هست : مایکل فارادی استاد دانشگاه ی هست که همسرش را در یک عملیات ضد تروریستی از دست داده و به تنهایی زندگی می کند. با آمدن یک همسایه جدید برای مایکل، رابطه دوستانه ای بین آنها شکل می گیرد. اما رفتارهای عجیب و تا حدی مشکوک همسایه جدید، باعث می شود مایکل به او مظنون گردد. به عنوان مثال او به هیچ وجه اجازه ورود مایکل به بعضی از قسمت های خانه اش را نمی دهد . به همین خاطر مایکل گمان می کند او تروریست هست. پس از این شک مایکل به تعقیب او می پردازد و…
****************************** *******
فیلم تلویزیونی «چهارگاه» به کارگردانی مجید تربتی فرد، جمعه ۲۶ آبان ساعت ۹:۴۰ روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .
داستان فیلم سرگذشت چهار رزمنده را روایت می کند که به شهادت می رسند. از شهادت آنها سال ها می گذرد و داستان در خانواده شهدا پیگیری می شود.
امیر حسین مدرس، حسین رجایی دوست، فرامرز واحد، رائد تمیمی، محسن غلامی، مسعود زارع، حسین سلیمانی، رحیم نوروزی، کیوان محمود نژاد، محمد پورستار و اسماعیل خلج از بازیگران این تله فیلم اپیزودی هستند.
*************************************
فیلم سینما یی «میهمان داریم» به کارگردانی محمد مهدی عسگر پور، جمعه ۲۶ آبان ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش می شود .
در خلاصه داستان فیلم آمده هست: ابراهیم و فخری در خانه ای قدیمی زندگی می کنند و سه فرزندشان شهید شده و فرزند چهارم رضا جانباز قطع نخاعی هست که در یک آسایشگاه تحت مراقبت هست. رضا بعد از شهادت هم رزم اش، کمال، پرخاشگر و عصبی شده و داروهایش را مصرف نمی کند، به همین خاطر ابراهیم و فخری تصمیم می گیرند او را به خانه آورده و خود از وی مراقبت کنند. محبوبه خواهر کمال به خانه آنها می آید و مایل هست طبق قرار قبلی با رضا ازدواج کند، اما رضا او را رد می کند و …
پرویز پرستویی، آهو خردمند، محمد صادقی، بهروز شعیبی و سهیلا گلستانی در فیلم سینما یی «میهمان داریم» ایفای نقش کرده اند.
****************************** *******
قسمت دوم فیلم سینما یی «هویت پنهان» جمعه ۲۶ آبان ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .
****************************** *******
فیلم تلویزیونی «ضامن» به کارگردانی منوچهر هادی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در این فیلم با نقش آفرینی مهدی پاکدل، محسن افشانی و شراره دولت آبادی خواهید دید: مردی جوان به نام رضا برای دریافت یک قرض ۲۰ میلیون تومانی از صاحب یک نمایشگاه به نام صمدی ضامن دوستش مجید می شود. اما مجید بعد از دریافت وام متواری می شود و طلبکار چک های رضا را به اجرا گذاشته و او را به زندان می اندازد….
****************************** *******
فیلم سینما یی «نیمه شب» به کارگردانی سیامک صرافت، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: علیرضا در یک تصادف با دختری به نام سمانه که باعث مرگ او شده به دلایلی می گریزد. خانواده سمانه قلب او را به دختری که نامش مهتاب هست، اهدا کرده و باعث تولد دوباره او می شوند. مهتاب به دنبال خانواده سمانه می گردد تا از آنها تشکر کند در این راه با علیرضا اشنا می شود که همچنان متواری هست….
عباس غزالی، حدیث میر امینی و سوگل طهماسبی بازیگران این فیلم هستند.
****************************** *******
شبکه چهار سیما
فیلم سینما یی «استشهادی برای خدا» به کارگردانی علیرضا امینی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده هست: فتحی پس از ترک طولانی مدت همسرش که علاقه زیادی به او داشته هست، به روستا برمی گردد تا از او و مردم حلالیت بگیرد. اما زن از روستا رفته هست و مردم امضای روی کفن او را منوط به برگشت همسرش و رضایت او می دانند! فتحی همراه با یک روحانی، رحمت و خانم پرستار به دنبال زن می گردند….
در این فیلم سینما یی جمشید هاشم پور، محسن تنابنده و احمد مهران فر نقش آفرینی کرده اند.
*************************************
فیلم سینما یی «تولد یک پروانه» به کارگردانی مجتبی راعی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.
داستان این فیلم در سه اپیزود روایت می شود: تولد، راه و پروانه. هر سه قسمت جدای از اینکه ارتباط مفهومی با هم دارند از لحاظ زمان و مکان نیز به هم شبیه هستند و همه وقایع در روستاهایی سرسبز اتفاق می افتند.
یاشار محمدی، محمد ناجی و مهدی فقیه از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم هنر نمایی کرده اند.
*************************************
فیلم سینما یی «پریشانی» به کارگردانی علی توکل نیا، یکشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۲۳ به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
این فیلم با بازی مریلا زارعی، شهراد وثوقی و عسگر قدس درباره زنی به نام مهتاب هست که پس از مرگ پدرش دچار افسردگی و بیماری روانی شده هست.
*************************************
شبکه پنج سیما
فیلم سینما یی «نقش ترنج» به کارگردانی هاشم علیایی مقدم، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
در این فیلم با بازی سیما خضر آبادی و محمد عمرانی خواهیم دید: ترنج فارغ التحصیل رشته فرش هست. پدر او، اکبر هم در کار فرش بوده که شریکش سر او را کلاه گذاشته و او بعد از ورشکستگی و افسردگی فوت کرده هست. نقشه هایی که او کشیده دست ترنج هست. اغلب دلالان فرش قصد دارند این نقشه ها را به دست بیاورند ولی ترنج راضی به این کار نیست و می خواهد یک کارگاه فرش بافی راه بیاندازد. او در اینترنت چند نقشه فرش را می گذارد و یک فرد ترک به نام سلیمان که خود را تاجر فرش معرفی می کند با او شراکت می کند که این موضوع مخالفت دایی ترنج و بقیه دلالان فرش را به همراه دارد….
*************************************
فیلم سینما یی «بلوگا» به کارگردانی مهدی جعفری، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده هست: جاوید یک صیاد هست که با پسر نوجوانش دامون مشغول صیادی هست اما در فصل تخم ریزی ماهی ها آنها نمی توانند ماهی بگیرند و از نظر مالی ضعیف می شوند. آنها حتی می خواهند که یک زمین کشاورزی خود را بفروشند ولی مشتری ندارند. جاوید، وقتی یکی از دوستانش در دریا غرق می شود به دلیل صیدهای غیرقانونی زندانی می کنند … .
پژمان بازغی، مجید پتکی و نسرین بابایی بازیگران این فیلم هستند.
*************************************
فیلم سینما یی «اعلان جنگ» به کارگردانی والری دانزیلی، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در این فیلم با بازی جرمی ایلکام و قیصر دیسیک خواهیم دید: رومئو و ژولیت در یک مهمانی با هم آشنا شده و عشق آتشین آنها به سرعت به ازدواج انجامیده و فرزند پسری از آنها متولد می شود ولی شادی این زوج دیری نمی یابد چرا که متوجه وضعیت غیرعادی فرزند خود شده و با مراجعه به چند پزشک و انجام آزمایشات درمی یابند فرزندشان تومور مغزی دارد. رومئو و ژولیت از پا نشسته و امیدواران شروع به مداوای فرزند خود کرده و او در پاریس عمل می شود….
*************************************
فیلم سینما یی «نبرد خاموش» به کارگردانی لوک من لانگ، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده هست: در یکی از شهرهای هنگ کنگ سیستم پلیس به بهترین شکل ممکن کار می کند تا اینکه یک شب قرارگاه مرکزی پلیس یک تلفن ناشناس دریافت می کند و طی آن خبر می رسد که یک ون تمام مسلح پلیس که پنج مامور پلیس کاملا کار کشته و آموزش دیده را حمل می کرده به همراه تمام وسایلشان ناپدید شده اند. بعد از دریافت چند تلفن رمزی از گروگان گیرها یک مامور متوجه می شود که گروگان گیران از هر تصمیمی که پلیس در قبال آنها می گیرد از قبل آگاهند….
رون کواک، تونی لانگ کا فای و جارلی یونگ بازیگران این فیلم هستند.
****************************** *******
فیلم سینما یی «بعد از غبار» به کارگردانی محمود معظمی، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
در این فیلم با بازی حمیدرضا پگاه و سولماز غنی خواهیم دید: احمد تقوایی معلم جدید هست که وارد روستایی می شود. بچه های روستا مدتی هست که معلم نداشته اند و با خوشحالی به استقبال معلم جدید می روند. احمد سعی می کند که بین اهالی روستا اتحاد ایجاد کند که در این راه مشکلاتی وجود دارد….
*************************************
فیلم سینما یی «قانون بازار» به کارگردانی استفان بریز، یکشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده هست: تی یری مردی نه چندان جوان بیکار شده و به تازگی کارورزی خود برای آموزش کار با ماشین آلات ساختمانی را به پایان رسانده، ولی چون سابقه کار در کارهای ساختمانی را ندارد، به او کار نمی دهند. حالا او باید یک دوره کارورزی دیگر را بگذراند اما باز تضمینی برای یافتن شغل نخواهد بود. او یک پسر معلول اما با استعداد دارد و می تواند بورس یک دانشگاه را بگیرد. لذا تی یری باید بتواند هزینه های تحصیلی او را بپردازد … .
وینست لیندون، کارین دی میربک و ماتیو اسچالر بازیگران این فیلم هستند.
*************************************
شبکه شما
فیلم تلویزیونی «کیمیا» به کارگردانی عبدالرضا صادقی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
حاج یوسف انسان درست کار و شریفی هست. او صاحب کارخانه تولید و فرآوری معدن (روی) هست. وی قصد دارد کارخانه و تولیدات خود را گسترش دهد. داماد او مزدک، معتمد و امین حاج یوسف هست. ثروتی یکی از رقیبان حاج یوسف که از قضا کینه ای قدیمی نسبت به مزدک دارد سعی می کند با زد و بند با عبدی یکی از شرکای حاج یوسف کارخانه را به ورشکستگی بکشاند. اوضاع کارخانه به هم می ریزد….
مهدی هاشمی، برزو ارجمند و بهناز جعفری در این فیلم ایفای نقش کرده اند.
*************************************
فیلم تلویزیونی «دریادلان» به کارگردانی سامان سالور، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده هست: غزل فاطمی به همراه همسرش که تهیه کننده و کارگردان هست سعی دارند تا پدر غزل سید رسول فاطمی که از فرماندهان خط کشن غواص در دوران جنگ بوده هست، را راضی کنند تا در برنامه تلویزیونی آنها شرکت کند اما وی نمی پذیرد تا اینکه مردی به نام منصور ملکوتی با آنها تماس می گیرد و با اعلام اینکه در دوران جنگ از افراد گروه غواصی پدرش بوده و جانش را به او مدیون هست درخواست ملاقات با او را می کند….
پرویز فلاحی پور، محمد مختاری، مهدی صباغی و سمیرا حسن پور از بازیگران این فیلم هستند.
*************************************
شبکه کودک
انیمیشن سینما یی «نگین هفت دریا» به کارگردانی عباس محبی، پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: «نگین هفت دریا» جزیره ای زیبا از زمرد سبز هست که مرکز ثقل جهان هست و خورشید از آنجا طلوع و در همان جا غروب می کند. در روزگاری دور که هنوز، خورشید از مغرب طلوع می کرد، حاکم ظالم و نادانی بر مردم شهر حکومت می کرد. حاکم این سرزمین، توسط نیروی شیطانی و جادوی موجودی به نام یملیخاه کنترل می شد که سال ها قبل توسط حکیم بزرگ طلسم شده بود. یملیخاه برای اینکه طلسم را بشکند و به اهداف شیطانی خود برسد حاکم را فریب داده تا مردان شهر را دربند کند. یکی از نوادگان حکیم بزرگوار تنها کسی هست که می تواند به آخر دنیا سفر کند و از هفت دریا بگذرد تا به نگین هفت دریا برسد و طلسم را بشکند.
*************************************
انیمیشن سینما یی «شداد» به کارگردانی بهروز مظاهری، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
خلاصه داستان این انیمیشن از این قرار هست که: شداد، شاهزاده ای هست که پس از خلع از ولیعهدی پدر، برادر خود را در آتش کینه ی خویش نابود می سازد و سلطنت را به چنگ می آورد و ادعای خدایی می کند. شداد در مقابل خود، هانیب مرد زاهد و پارسای شهر را مانعی بر این امر می داند….
*************************************
شبکه امید
انیمیشن دو قسمتی «نفس المهموم» به کارگردانی کیانوش دالوند پنج شنبه و جمعه، ۲۵ و ۲۶ آبان، ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان از وصیت نامه معاویه آغاز می شود که قبل از مرگ وصیت می کند برای پسرش یزید بیعت بگیرند. پس از این وصیت نامه، نمایندگان معاویه تلاش می کنند تا از امام حسین (ع) برای خلافت یزید بیعت بگیرند و امام حسین (ع) زیر بار خواست خلیفه وقت نمی رود و سازش نمی پذیرد و در نهایت جهاد و شهادت درراه حق را انتخاب می کند.
*************************************
شبکه افق
فیلم سینما یی «سوءقصد به ریچارد نیکسون» به کارگردانی نیلز مولر، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم بر اساس ترور رییس جمهور آمریکا ، ریچارد نیسکون ساخته شده هست و ناومی واتس و شان پن در آن ایفای نقش کرده اند.
****************************** *******
فیلم سینما یی «ولایت عشق» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
موضوع داستان با بازی فرخ نعمتی و بیتا فرهی در رابطه با زندگی امام علی بن موسی الرضا و آوردن او به مرو و دوران سخت نیابت او و درگذشتش هست. این سریال در زمان خود در ایران محبوب ترین سریال مذهبی پس از امام علی بوده هست.
****************************** *******
شبکه نمایش
فیلم های  سینما یی و تلویزیونی «دست ها نگاه می کنند»، «ضربه مغزی»، «جنگ جو» و «بازگشت به زمین» پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۳، ۱۵ ،۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می رود.
*************************************
فیلم های  سینما یی و تلویزیونی «باشگاه سری»، «حرکت شبانه»، «سرکار» و «دشمن ملت» جمعه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
****************************** *******
فیلم های  سینما یی و تلویزیونی «آوای نقاره ها»، «اجلاس ۲»، «شاهد» و «به ترتیب خروج از صحنه» یک شنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۱۳، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما