• تاریخ : ۵ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

واکنش های توییتری دانشجویان به حذف تخفیف بلیط جشنواره فجر

امسال برخلاف سال های گذشته هیچ تخفیفی برای شرکت دانشجویان در جشنواره فیلم فجردر نظر گرفته نشده هست، این تصمیم واکنش دانشجویان را در پی داشت.
گروه دانشگاه خبرگزاری آنا – مسعود کیخا؛ قطار جشنواره فیلم فجر به ایستگاه سی و ششم رسید. جشنواره ای که هر سال از بلیط فروشی تا انتخاب برگزیدگان حواشی بسیاری دارد. بلیط فروشی این دوره از جشنواره فیلم فجر که بیست وچهار فیلم در آن به رقابت می پردازند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۳۰ دی آغاز شد و در ساعت ۲۴ دوشنبه دوم بهمن به پایان رسید. اولین فیلم نیز ۱۳ بهمن اکران خواهد شد.
امسال برخلاف سال های گذشته که برای دانشجویان با هدف پیوند دانشجویان با سینما در فروش بلیط تخفیف قائل می شدند، هیچ خبری از تخفیف دانشجویی نبود. این در حالی هست که در سال های گذشته داوران دانشجو در بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره، امکان انتخاب فیلم برتر از نگاه خود را داشتند.
جشنواره ای به قیمت یک ترم خوابگاه دانشگاه!
قیمت بلیط در سینماهای درجه یک هر فیلم ۱۲ هزار تومان و در مجموع ۳۱۲ هزار تومان هست، در صورت خرید تکی بلیط سینماهای درجه یک هر بلیط ۱۵هزار تومان و در مجموع ۲۹۰هزار تومان خواهد شد. بلیط سینماهایی که از کیفیت پایین تری برخوردار هستند ۸هزار تومان و در مجموع ۲۶۰ هزار تومان هست و در صورت خرید تکی بهای هر بلیط ۱۰هزار تومان و در مجموع ۲۰۸ هزار تومان هست.
با توجه به قیمت سرسام آور بلیط های فیلم فجر، کمتر دانشجویی امکان پرداخت این رقم را دارد، گرچه تخفیفی که سال های گذشته اعمال می شد هم چندان نبود ولی به قول خود دانشجویان بهتر از هیچ چیز بود!

سهم دانشجویان دانشگاه های هنر از جشنواره فجر؛ تقریبا هیچ!
علاوه بر این …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما