• تاریخ : ۲ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، برنامه «از پس اشک» با هدف انتقال نتایج فرهنگ عاشورایی در ایران و نقاط مختلف کشور به مخاطب در برنامه ای  ترکیبی که خط سیر آن با عزاداری در مناطق مختلف ایران جلو می رود،به عزاداری و نشان دادن حمایت از مظلوم در آیتم های مختلفی که برای آن در نظر گرفته شده هست می پردازد.

در آیتم « سکوت مظلوم» با اشاره به  نسل کشی در میانمار به مضمون فریاد آیا کسی هست که مرا یاری کند می پردازد و اینکه این معنا در میان مسلمانان همیشگی هست .همچنین «فلات شهید» اختصاص دارد به شهید مدافع حرم  محسن حججی و اینکه مظلومانه در سوریه سرش از تن جدا شد. که به یاران امام در روز عاشورا اشاره دارد  .ضمن اینکه رولَم (برگرفته از نوحه لایی لایی از سفر برگشته رولم، نوحه ای مخصوص حضرت علی اصغر(ع)) و  بخشی از  مراسم گهواره علی اصغر(ع)  در نقاط مختلف کشور می پردازد، پخش می شود.

ویژه برنامه «از پس اشک»به تهیه  کنندگی احسان زارع ،گویندگی حامد نجم الهدی ،نویسندگی مهدی رسولی فینی ،گوینده راوی وحید آرادمند  و تینا میر کریمی ،ارتباطات احمد قمی  جمعه هفتم مهرماه ساعت ۹:۰۰ صبح از رادیو ایران پخش می شود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما