• تاریخ : ۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، لیست نامزدهای اسکار نودم مشخص شد. بر همین اساس فهرست کامل کاندیداها به شرح زیر هست:

 

بهترین تدوین:

بینی راننده

دانکرک

اینجانب تانیا

شکل آب

سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری

 

بهترین جلوه های ویژه بصری:

بلید رانر ۲۰۴۹

محافظان کهکشان ۲

کنگ: جزیره جمجمه

جنگ ستارگان: آخرین جدای

جنگ برای سیاره میمون ها

 

بهترین چهره پردازی:

تاریک ترین ساعت

ویکتوریا و عبدل

شگفتی

 

بهترین طراحی لباس:

دیو و دلبر

تاریک ترین ساعت

Phantom Thread

شکل آب

ویکتوریا و عبدل

 

بهترین طراحی تولید:

دیو و دلبر

بلید رانر ۲۰۴۹

تاریک ترین ساعت

دانکرک

شکل آب

 

بهترین تدوین صدا:

بیبی راننده

بلید رانر ۲۰۴۹

دانکرک

شکل آب

جنگ ستارگان: آخرین جدای

 

بهترین تدوین صداگذاری:

بیبی راننده

بلید رانر ۲۰۴۹

دانکرک

شکل آب

جنگ ستارگان: آخرین جدای

 

بهترین موسیقی:

دانکرک

شکل آب

Phantom Thread

جنگ ستارگان: آخرین جدای

سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری

 

بهترین ترانه:

Mudbound

مرا به نام خودت بخوان

کوکو

مارشال

بزرگ ترین شومن

 

بهترین فیلم کوتاه:

DeKalb Elementary

ساعت ۱۱

My Nephew Emmett

کودک ساکت

Watu Wote/All of Us

 

بهترین انیمیشن کوتاه:

بسکتبال عزیز

گاردن پارتی

لو

فضای منفی

Revolving Rhymes

 

بهترین مستند:

Abacus: Small Enough to Jail

Faces Places

Icarus

Last Men in Aleppo

Strong Island

 

بهترین مستند کوتاه:

Edith+Eddie

Heaven is a Traffic Jam on the 405

Heroin(e)

Knife Skills

Traffic Stop

 

بهترین اینیمیشن بلند:

بچه رئیس

نان آور

کوکو

فردیناند

وینسنت دوست داشتنی

 

بهترین فیلم خارجی زبان:

یک زن شگفت انگیز- شیلی

بی احترامی- لبنان

بی عشق- روسیه

میدان- سوئد

در جسم و روح- مجارستان

 

بهترین فیلمنامه ارجینال:

بیمار بزرگ

برو بیرون

لیدی برد

شکل آب

سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری

 

بهترین فیلمنامه اقتباسی:

مرا به نام خودت بخوان

هنرمند فاجعه

لوگان

بازی مالی

Mudbound

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

ویلیام دفو- «پروژه فلوریدا»

وودی هارلسون- «سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری»

ریچارد جنکینز- «شکل آب»

کریستوفر پلامر- «همه پول های جهان»

سم راکول- « سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری»

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

مری جی. بلایژ- «Mudbound»

الیسون جنی- «اینجانب تانیا»

لزلی منویل- «Phantom Thread»

لوری متاکالف- «لیدی برد»

اکتاویا اسپنسر- «شکل آب»

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

تیموتی شلمی- «مرا به نام خودت بخوان»

دنیل دی لوییز- «Phantom Thread»

دنیل کالویا- «برو بیرون»

گری الدمن- «تاریک ترین ساعت»

دنزل واشنگتن- «عالیجناب رومن جی. ایزرائیل»

 

بهترین بازیگر نقش اول زن:

فرانسیس مک دورموند- «سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری»

سالی هاوکینز- «شکل آب»

مارگو رابی- «اینجانب تانیا»

سیرشا رونن- «لیدی برد»

مریل استریپ- «پست»

 

بهترین کارگردان:

کریستوفر نولان- «دانکرک»

گیرمو دل تورو- «شکل آب»

جردن پیل- «برو بیرون»

گرتا گرویگ- «لیدی برد»

پل توماس اندرسون- «Phantom Thread»

 

بهترین فیلم:

دانکرک

شکل آب

سه بیلبورد بیرون از ایبینگ، میسوری

برو بیرون

لیدی برد

مرا به نام خودت بخوان

تاریک ترین ساعت

Phantom Thread

پست

 

 

مراسم اسکار روز ۴ مارچ ۲۰۱۸ در سالن دالبی تیاتر مرکز هالیوود و هایلند به مجری گری جیمی کیمل برگزار می شود و تکلیف برندگان جوایز معلوم خواهد شد.

انتهای پیام/

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما