• تاریخ : ۲ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

ایسنا/ نادر مشایخی آهنگساز و نوازنده، شامگاه ۳۰ مهر ماه با حضور در پردیس «کورش» همراه حسین شهابی کارگردان و سایر عوامل فیلم «آزاد به قید شرط» به تماشای این فیلم نشست.
طبق گزارش رسیده، مشایخی در گپ و گفتگو با حسین شهابی کارگردان فیلم «آزاد به قید شرط» به بازی های یکدست و روان بازیگران فیلم اشاره کرد و گفت:بازی های روان و یکدست،دیالوگهای پر محتوا و بی نظیر و ساختار ساده و صمیمی فیلم من را به شدت تحت تاثیر قرار داد.
رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران ضمن قدردانی از عوامل این فیلم سینمایی برای ساخت آن افزود: از مردم می خواهم تماشای این فیلم را از دست نداده و حتما به تماشای آن بنشینند.
سازنده سمفونی «فیه ما فیه» به ساخت آثاری از این قبیل برای آشنای مردم و جامعه با شرایط زندانیان و یا کسانی که دچار مشکلاتی از این قبیل هستند اشاره کرد و افزود:در سینمای ایران ساخت آثاری با این مضومن بسیار کم هست و مردم نباید این اتفاق مهم (تماشای فیلم آزاد به قید شرط)را از دست دهند، چرا که فرصت خوبی برای دیدن شرایط حاکم بر زندگی شخصی و خانوادگی افرادی هست که خواسته یا ناخواسته وارد زندان شده و پس از آزادی با چه مشکلاتی دست به گربیان هستند.
رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران پس از پایان فیلم ضمن قدردانی از عوامل این فیلم سینمایی برای ساخت آن گفت: مردم و حتی مسولین باید به تماشای این فیلم بنشینند تا بتوانند از نزدیک با شرایط خاص زندگی پس از زندان این افراد آشنا شوند.
آخرین ساخته حسین شهابی با نگاهی متفاوت به شرایط آزادی مشروط زندانیان و مشکلاتی که پیش روی آنهاست ساخته شده که از۲۶ مهر در سینماهای کشور به نمایش درآمد.
با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما