• تاریخ : ۲۲ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

خسرو معصومی کارگردان فیلم سینمایی «کار کثیف» درگفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره این فیلم گفت: بعد از فیلم سینمایی «تابو» برای من موضوع بی‌کاری دغدغه شد. یک روز به یکی از اقوام گفتم که چرا ازدواج نمی‌کنید، گفت بی‌کارم و به همین دلیل نمی‌توان ازدواج کنم. از آن به بعد من تصمیم جدید‌ی‌تری‌ برای ساخت فیلم سینمایی «کار کثیف» پیدا کردم. حدود ۱۳ ماه من بر روی فیلمنامه این فیلم کار کردم.

وی ادامه داد: از اول آذر ۹۵ ما پیش تولید فیلم کار کثیف را آغاز کردیم که ۴۵ روز این پیش تولید به طول انجامید. بهمن ماه ۹۵ ما در دو لوکیشن مازندران و ترکیه شروع به فیلمبرداری کرده و بعد از ۶۷ روز فیلمبرداری را به پایان رساندیم. در انتخاب بازیگر من یکسری بازیگر برای نقش‌هایم در ذهن داشتم، اما بعضی از آنها سرکاری دیگر بودند و امکان حضور نداشتند، به همین‌خاطر مجبور شدیم از بازیگران دیگری استفاده کنیم.

این کارگردان سینمایی ایران درباره تدوین فیلم سینمایی «کار کثیف» اظهار کرد: بعضی از فیلمسازان در فیلم‌هایشان از تدوین همزمان استفاده می‌کنند و این به نظرم کیفیت فیلم‌ را پایین می‌آورد. من از عید نوروز ۹۶ تا چند روز قبل از شروع جشنواره روی فیلم «کار کثیف» کار می‌کردم تا خروجی قابل قبولی داشته باشد. 

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما