• تاریخ : ۲۲ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، پنجمین کنگره روز ملی شهید با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین بنیاد شهید صبح امروز ۲۲ اسفندماه ۹۶ در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

مادر شهیدان محمدرضا و محمودرضا حقیقی در سخنانی از شهیدان گفت که ناممکن‌ها را ممکن کردند و از خاک به افلاک رسیدند و اظهار داشت: این یادواره‌ها برای این هست که ببینیم بعد ۴۰ سال چقدر در راه شهدا هستیم و تا چه اندازه در پی آمال و ارزوی آن‌ها قدم برداشته‌ایم.

وی با اشاره به دسیسه‌های دشمن برای تضعیف اعتقاد ما هست بیان کرد: همیشه می‌گوییم شهدا رفتند تا ایران و اسلام بماند، کسانی که تنها هدف آن‌ها خورد و خوراک و گشت زدن در دنیاست همیشه بهانه جویی خواهند کرد. شهدا ما را می بینند، از ما و مخصوصا مسئولین که باید خدمت کنند می پرسند ما از جان گذشتیم شما چه کردید؟! ما با دشمن سازش نداریم، دشمن با مرزهای ما کاری ندارد دشمن امروز قصد بمباران عقاید ما مخصوصا جوان‌ها را در نظر دارد و می‌خواهد نسل جوان ما را در مقابل رهبری قرار دهند.

مادر شهید در بیان خاطره ای گفت: وقتی می گویم شهدا حاضر و ناظر هستند یاد خاطره ای میوفتم. فردی می خواست کتاب شهید حقیقی را بنویسد تعریف کرد شبی شخصی به خوابم آمد و گفت چرا دزدی کردی؟ گفتم من کاری نکردم یادم افتاد روز قبلش به مزار شهید حقیقی رفتم و از مزار کناری دو شاخه گل برداشتم و روی مزار شهید گذاشتم همین باعث شد شب خواب شهید را ببینم.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما