• تاریخ : ۱۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

آمار فروش فیلم های سینمایی در حالی توسط پخش کنندگان اعلام شد که چهار فیلم سینمایی «آذر»،«شکلاتی»،«وقتی برگشتم…» و «پینوکیو، عاموسردار و رییسعلی» از چهارشنبه هشتم آذرماه به جدول اکران سینماها اضافه شده اند.
حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش «رسانه فیلمسازان» در گفت وگو با ایسنا آمار فروش فیلم سینمایی «وقتی برگشتم» به کارگردانی وحید موسائیان را که از هشتم آذر ماه در سینماهای تهران اکران شده هست را با در اختیار داشتن ۱۸ سالن ۳۵ میلیون تومان اعلام کرد و گفت که اکران این فیلم در شهرستان ها از شنبه آغاز خواهد شد.
او همچنین درباره آمار فروش فیلم سینمایی «غیر مجاز» ساخته حسن یکتاپناه که از دهم آبان ماه بر روی پرده سینما رفته هست، افزود: این فیلم سینمایی با اکران در ۲۵ سالن سینمایی تاکنون درمجموع ۲۷۰ میلیون تومان فروش داشته هست که از این مقدار ۲۱۰ میلیون تومان سهم فروش در سینماهای تهران و ۶۰ میلیون تومان در شهرستان ها بوده هست.
علی سرتیپی مدیر عامل «فیلمیران» درباره آمار فروش دو فیلم سینمایی «قاتل اهلی» و «زرد» گفت: فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی که از اول آذرماه اکران آن آغاز شده هست با در اختیار داشتن ۶۲ سالن تاکنون در مجموع در سینماهای تهران و شهرستان ۸۱۰ میلیون تومان فروش داشته هست، همچنین فیلم سینمایی «زرد» ساخته مصطفی تقی زاده که آخرین هفته اکران خود را سپری می کند در مجموع تهران و شهرستان پنج میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان فروش داشته هست.
سعید خانی پخش کننده فیلم سینمایی «پینوکیو، عاموسردار و رییسعلی» ساخته سیدرضا صافی درباره ی آمار فروش فیلم بیان کرد: اکران این فیلم سینمایی که در ژانر کودک و نوجوان ساخته …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما