• تاریخ : ۲۶ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

سینما پیروزی کرمانشاه حیات دوباره می گیرد

امین مرادی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم درکرمانشاه اظهار داشت: تاکنون ظرفیتهای سینما پیروزی بررسی و تصمیمات شورایی مبنی بر اقدام برای بازسازی این مکان فرهنگی از سوی مسئولان ارشد استان انجام شده هست.
سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه با بیان اینکه خوشبختانه سینما پیروزی، سینمای متروک شهر کرمانشاه حیات دوباره می گیرد گفت: سینما یکی از شاخصهای توسعه فرهنگی برای هر جامعه هست.
مرادی با اشاره به کمبود سرانه سینما برای مردم استان کرمانشاه عنوان کرد: حوزه هنری تمام ظرفیت خود را در جهت ایجاد سینمایی با کلیه امکانات و رعایت استانداردهای روز دنیا به کار خواهد گرفت.
وی با اشاره به احتمال ریزش ساختمان سینما پیروزی کرمانشاه افزود: در صورت عدم رسیدگی و اقدام به موقع امکان ریزش ساختمان سینما پیروزی وجود دارد که خسارات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.
سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه با بیان اینکه متأسفانه سینما پیروزی با قدمتی بیش از ۵۰ سال، چند سالی هست که تعطیل هست بیان کرد: با توجه به آشتی مخاطبان با سینما، وجود فیلمهای خوب و تأثیرگذار و همچنین توجه مسئولان به امور فرهنگی امیدواریم شاهد بازگشایی این سینما با شرایط عالی باشیم.

اخبار پیشنهادی:

سینما پیروزی کرمانشاه حیات دوباره می گیرد

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما