• تاریخ : ۱۶ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، سوسن پرور که نیمه نخست امسال را با دو نمایش «نماینده ملت» و «پالت» در سالن ناظرزاده ایرانشهر روی صحنه رفته بود قصد دارد بار دیگر به جرگه کارگردانان بپیوندد. این هنرمند که از ۱۳۹۰ با نمایش «بادها برای که می وزند» تا «دپوتات» اتابک نادری از فضای تئاتر دور بوده، قرار هست متنی نوشته مشترک ریحانه حسن‌زاده و خودش را کارگردانی کند.

بازی‌های اخیر پرور در تئاتر نقش‌های کمدی بوده هست که او در این سال‌ها در سریال‌های تلویزیونی تجربه کرده هست و به نظر می‌رسد او کماکان قصد دارد بازیگری طناز شناخته شود.

سوسن پرور در این نمایش با نگاهی آسیب‌شناسانه و با رویکردی کاملاً طنازانه به از بین رفتن مفهوم خانواده می‌پردازد. «هایلایت» روایت زندگی زناشویی چند زن در یک آرایشگاه هست و این سوال را مطرح می کند که چرا زندگی‌های متاهلی در حال حاضر چندان موفق نیستند؟ چرا میانه راه عشق فراموش می‌شود، آن‌ها که عاشق هم بودند به هم عادت می کنند و یا اینکه زندگی‌شان شامل روزمرگی می شود و گذر زمان باعث می‌شود خوبی‌های یکدیگر را فراموش کنند و فقط ایرادهای یکدیگر را ببینند .

این نمایش قرار هست از پایان آبان ماه در تماشاخانه باران روی صحنه رود.  پرور نمایش‌های «توالت»، «شوک»، «اشتب با ه گرد تنها» و …. را کارگردانی کرده هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما