• تاریخ : ۱۸ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در حاشیه همایش سالانه مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سراسر کشور در جمع خبرنگاران گفت: این همایش هر ساله و همزمان با سالروز عملیات کربلای ۵ برگزار می‌شود و امسال در کنار این همایش نمایشگاه عملکرد ۵ ساله بنیاد را برگزار کرده‌ایم که مسئولین لشکری و کشوری و فرماندهان نیروهای مسلح از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

وی با اشاره به دیدار امروز با مقام معظم رهبری گفت: امروز مدیران بنیاد نماز ظهر را به امامت مقام معظم رهبری اقامه کردند و پس از آن من گزارشی در خصوص فعالیت‌های بنیاد به ایشان ارائه کردم و در آن گزارش گفتم که در این ۵ سال اخیر به اندازه ۲۰ سال در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس کار انجام شده و به اندازه ۵۰ سال دیگر کار وجود دارد.

سردار کارگر از افتتاح همزمان ۱۰ مرکز فرهنگی دفاع مقدس در آذربایجان غربی، شرقی، اصفهان، یزد، فارس، سمنان، مازندران، و دزفول خبر داد و گفت: تا سال ۱۴۰۴ تمامی استانهای کشور دارای مرکز فرهنگی دفاع مقدس خواهد شد.

رئیس بنیاد آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت که خوشبختانه دولت با بنیاد حفظ آثار همکاری دارد و در طی سال ۹۲، ۹۳، ۹۴ به اندازه ۱۳ سال گذشته از دولت بودجه گرفته هست.

انتهای پیام/

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما