• تاریخ : ۵ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

گیل نگاه/ گروه فرهنگی : رابعه اسکویی، بازیگر ایرانی که به شبکه جم پیوسته بود به ایران بازگشت.
او با پاک کردن پست های قبلی صفحه خود در اینستاگرام متنی جدید منتشر کرده که با پوشش چادر او را در مشهد، حرم امام رضا نشان می دهد.
اسکویی در تکست منتشر شده خود از دلتنگ هایی خود برای وطن و مردمش نوشته و اشاره ای به مشکلات احتمالی بعد از بازگشتنش به ایران نکرده هست.
اسکویی در ۲۴ فیلم سینمایی که بیشتر آنها طنز بوده به ایفای نقش پرداخته هست. او در ۹ سریال و مجموعه خانگی هم بازی کرده و کاندیدای سیمرغ بلورین «بهترین بازیگر نقش مکمل زن» در نوزدهم دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «سگ کشی» بود.
دی ماه سال ۹۴ خبر مهاجرت رابعه اسکویی از ایران، برای پیوستن به شبکه ماهواره ای جم در رسانه ها منتشر شد.کمتر از یک سال بعد خبر جدایی او از این شبکه منتشر شد. اسکویی درباره علت جدایی اش گفته بود؛«متأسفانه جایگاه من، جایگاه درستی نبود یا نمی دانم من را خیلی خوب نشناختند و فکر نمی کردند من خداحافظی کنم و بیایم. به هر حال هرکسی در زندگی اش یک چارچوبی دارد و برای من احترام حرف اول را می زند و وقتی احساس کنم احترامم یک ذره زائل می شود، نمی توانم سکوت کنم. من ۸ سال سیگار نکشیدم و دوباره شروع کردم و ۲۵ سال سابقه کاری ام را در ایران گذاشتم و به جم آمدم و اینجا هم به نتیجه نرسیدم. فعلاً دارم بیزنس می کنم…»

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما