• تاریخ : ۲۵ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، حمید علی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور در منزل شهیدان جنگروی و همت‌علی، با خانواده معظم این شهدا دیدار کرد. وی ضمن تبریک و تسلیت به خانواده معظم این شهید به مناسبت برگشتن پیکر مطهر شهید علی جنگروی بعد از ۳۵ سال دوری از وطن افزود: در کشوری که فرهنگ ایثار و شهادت طلبی وجود داشته باشد به طور قطع هیچ دشمنی نمی‌تواند نفوذ کند.

وی گفت: خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد. حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.

شهید علی جنگروی متولد ۱۳۴۰ و برادر سردار شهید جعفر جنگروی قائم‌مقام لشکر۱۰ سیدالشهدا(ع) بود که در یکم مرداد سال ۶۱ مصادف با شب قدر در عملیات رمضان در منطقه عملیاتی پاسگاه زید به درجه رفیع شهادت نائل شد. حاج احمد جنگروی پدر شهیدان جنگروی نیز در سال ۱۳۹۱ پس از سال‌ها فراغ و دوری از فرزندانش به دیدار آنها شتافت و آسمانی شد.

همچنین حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور در منزل شهیدان عبدالحمید و عبدالعظیم همت علی از مادر بزرگوار این شهدای والامقام عیادت کرد. در این دیدار صمیمی ضمن آرزوی سلامتی با بیان اینکه امروز هر چه در کشور داریم به برکت فداکاری‌ها و دلاورمردی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران هست، تصریح کرد: ما امروز برای اینکه بتوانیم در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم، نیازمند دعای خیر شما خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستیم.

همچنین در ادامه دکتر صمیمی ضمن دیدار از خانواده معظم این شهیدان از روند درمانی این مادر بزرگوار مطلع شد.

شهید عبدالحمید همت علی متولد ۱۳۳۹ در دهم اردیبهشت ماه ۱۳۶۱ در عملیات بیت المقدس و نیز شهید عبدالعظیم همت علی متولد ۱۳۳۲ در ۲۹ دی ماه ۱۳۶۵ منطقه عملیاتی شلمچه در عملیات کربلای ۵ به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما