• تاریخ : ۳۰ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

دو جایزه جشنواره فیلم های ایرانی کانادا به فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی مستانه مهاجر رسید.

صراط : دو جایزه جشنواره فیلم های ایرانی کانادا به فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی مستانه مهاجر رسید.
به گزارش تسنیم، این فیلم سینمایی در آخرین حضور بین المللی خود، در سومین جشنواره فیلم های ایرانی کانادا شرکت کرده بود که در نهایت، جایزه بهترین فیلم جشنواره به مستانه مهاجر رسید و جایزه بهترین دستاورد فنی برای تدوین را نیز هایده صفی یاری برای تدوین اسرافیل دریافت کرد.
داوری آثار حاضر در این جشنواره، برعهده نیک دیویس منتقد نشریه سینمایی فیلم کامنت، سوفیا بدانویچ فیلمساز، جسی کامینگ برنامه ریز فستیوال بین المللی تورنتو (TIFF) در بخش آوانگارد و تینا حسن نیا عضو انجمن منتقدان فیلم تورنتو، بوده هست.
پخش بین المللی «اسرافیل» برعهده کمپانی DreamLab Films به مدیریت نسرین میرشب هست. این فیلم در یک ماه گذشته، علاوه بر حضور در جشنواره های بین المللی فیلم لندن، فیلم های آسیایی هنگ کنگ، فیلم شید امریکا، توانست جایزه نتپک را از جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا به دست آورد.
بر اساس این گزارش، این فیلم سینمایی درامی درباره چالش ها، نیازهای عاطفی و روابط انسانی هست که فیلمنامه آن توسط ارسلان امیری و آیدا پناهنده به نگارش درآمده هست.
هدیه تهرانی، مریلا زارعی، هدی زین العابدین و پژمان بازغی بازیگران اصلی و على عمرانى، سهیلا رضوى، پوریا رحیمى سام و سودابه جعفرزاده دیگر بازیگران این فیلم هستند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما