• تاریخ : ۲ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

خبرگزاری میزان- نسخه نهایی فیلم سینمایی “بمب” دومین ساخته “پیمان معادی” به دفتر دبیرخانه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نسخه نهایی فیلم سینمایی ” بمب ” دومین ساخته ” پیمان معادی ” به دفتر دبیرخانه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
معادی در عرصه کارگردانی ” برف روی کاج ها ” را در کارنامه دارد. فیلمی که در جشنواره سی ام فجر توانست بهترین فیلم از نگاه تماشاگران نام گیرد.

حال ” بمب ” با حال و هوایی کاملاً متفاوت از ملودرام عاشقانه ” برف روی کاج ها ” ساخته شده تا نام معادی را در بین شانس های اصلی کسب سیمرغ قرار دهد. همانطور که در خلاصه اثر آمده این فیلم قصه این فیلم با حال و هوای موشک باران تهران در سال ۱۳۶۶ روایت می شود و باید دید معادی در این راستا چه داستانی را پیش خواهد گرفت.
پیمان معادی بدون شک می توان به یکی از بی حاشیه ترین بازیگران سینمای ایران داد. معادی تاکنون دو بار تجربه کارگردانی داشته و اولین فیلم بلند وی به نام ” برف روی کاج ها ” نظرات مثبتی را از آن خود کرد.

پیمان معادی , لیلا حاتمی، حبیب رضایی، سیامک انصاری ، سیامک صفری، بهادر مالکی، رامین پورایمان، معصومه قاسمی پور ، صبا گرگین پور، باران معادی از جمله بازیگرانی هستند که در بمب به ایفای نقش می پردازند.
معادی علاوه بر کارگردانی نگارش فیلمنامه بمب را نیز بر عهده داشته هست. وی در عرصه فیلمنامه نویسی سابقه بسیار ببیشتری از کارگردانی دارد.

وی تاکنون نگارش هفت فیلم را بر عهده داشته هست. برف روی کاج ها، شام عروسی ، کافه ستاره، کما، عطش و آواز قو از جمله آثاری هستند که پیش از بمب به قلم معادی نوشته شده اند.
انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما