• تاریخ : ۳ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

مازیار میری کارگردان سینما در یادداشتی در واکنش به صحبت های سعید روستایی بیان کرد که دستیاران کارگردان یاور کارگردانان هستند.

به گزارش امتداد نیوز ، در پی اظهار نظر سعید روستایی کارگردان سینما در حاشیه برپایی سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران درباره مقوله دستیار کارگردانی، مازیار میری کارگردان سینما با نوشتن یادداشتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
در تکست این یادداشت آمده هست:
«دوستان محترم دستیار کارگردان که به درستی نام شما را زین پس باید یاور کارگردان نامید، دوستان عزیزم زیاد خرده نگیرید روزگار بدی شده هست.
تازه رسیدگان تلاش برای دیده شدن می کنند. یک فیلمساز ایتالیایی فیلم کوتاهی ساخته بود از یک بوکسور سبک وزن که در روزگاری با ناداوری مدال گرفته بود و نامش و عکسش فراوان دیده شد و چون آن سال با ناداوری طلا گرفته بود و هیچوقت دیگر تکرار نشده بود، پس از سال ها نادیده شدن به سرش فکری زده بود و برای اینکه دیده شود یک روز در ملا عام و روی رینگ بوکس برهنه شده بود و عکاسان از او عکس گرفته بودند و فردا عکس و نامش دوباره تکرار شده بود در صفحه اول روزنامه ها. نقل این روزهاست که تازه رسیدگان می خواهند دیده شوند، حتی با حرف های گزاف و بیهوده.
یاوران محترم کارگردان خود و کارگردانان اهل سینما می دانند جایگاه شما را. ما می دانیم که باید بمانیم منتظرتان تا بیایید تا خیابان فکری و وحی فیلمسازی مان بسته نشود. شما همراه همه فیلم های مهم و تاثیرگذار سینما هستید. چنانچه که بسیاری از شما به درستی وارد سینما شده اید و آینده تان روشن هست نه از سر اتفاق مدال طلا می گیرید و نه به راهی متوسل می شوید برای دیده شدن.
دوستان من، من به شخصه ارج می نهم تمام همکاری ها، همراهی ها و حضور پرثمرتان را در تمام فیلم های سینمای ایران. آنچه شما در این سال ها برای سینما انجام داده اید با هیچ زبانی حذف شدنی نیست. کاش همه ما بعد از گرفتن مدال طلا چه به حق و چه به ناحق راه آمده و یاوران آن راه را فراموش نکنیم.
سپاسگزارتانم
مازیار میری»

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما