• تاریخ : ۱۳ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

حمید کاویانی کارگردان سینما از ساخت فیلم عاشقانه «رد باران» خبر داد که به زودی برای دریافت پروانه ساخت آن اقدام می کند.

حمید کاویانی کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به تازگی نگارش فیلمنامه جدیدم با عنوان «رد باران» به پایان رسیده هست و در حال حاضر مشغول بازنویسی و گفتگو با عوامل برای بستن قرارداد هستیم.
وی افزود: امیدوارم تا نیمه مهر ماه، درخواست پروانه ساخت برای «رد باران» تقدیم شورای صدور پروانه ساخت شود. این را هم باید بگویم که ما با تهیه کننده و سرمایه گذار از حدود سه سال پیش توافقاتی داشته ایم و در این مورد مشکلی نداریم.
کاویانی با اشاره به موضوع «رد باران» بیان کرد: این فیلم یک عاشقانه متفاوت هست که نشانی از عشق می آورد و ما را به جهان امن و آرام و پر از مهر دعوت می کند.
این کارگردان اظهار کرد: فصل مناسب فیلمبرداری این اثر در پاییز و زمستان هست و بیش از ۸۰ درصد از «رد باران» در شمال کشور روایت و قسمتی از این فیلم در مشهد و کمتر از ۱۰ درصد آن در تهران فیلمبرداری می شود.
کاویانی با اشاره به اثر دیگرش با عنوان «بن بست وثوق» بیان کرد: «بن بست وثوق» فیلمی متفاوت از جریان معمول سینمای ما هست. در جهان سکوت و بی اعتمادی و تنهایی، تلاش برای انسان بهتر بودن را روایت می کند. ما از ابتدا این تصمیم را داشتیم که ۲ نسخه از این فیلم را ارایه دهیم یکی برای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با زمان ۱۲۲ دقیقه و دیگری برای نمایش عمومی که برای این مورد زمان فیلم به ۱۰۳ دقیقه کاهش یافت. نمایش نسخه ۱۰۳ دقیقه ای فیلم «بن بست وثوق» در دومین جشنواره فیلم «سلامت» با استقبال خوبی از سوی مخاطب مواجه شد.
وی در پایان گفت: این فیلم تقریبا آماده نمایش هست و ممکن هست در آذرماه به نمایش عمومی در بیاید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما