• تاریخ : ۵ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

جزئیات برپایی جشنواره فیلم فجر در خراسان رضوی
خبرگزاری شبستان: عباس خوش موزیک گفت: برای برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان سه سالن سینما آفریقا، هویزه و پردیس اطلس در نظر گرفته شده هست و در صدد هستیم که سالن های اصغرزاده و سیمرغ را هم به سینماهای میزبان جشنواره اضافه کنیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، عباس خوش موزیک، رئیس اداره سینمایی و سمعی بصری استان خراسان رضوی گفت: برای برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان سه سالن سینما آفریقا، هویزه و پردیس اطلس در نظر گرفته شده هست که آغاز سانسها احتمالا از ساعت ۱۵ خواهد بود. با این حال در صدد هستیم که دو سالن اصغرزاده و سیمرغ را هم به سینماها اضافه کنیم .
او ادامه داد: سالن اصغر زاده را برای نمایش فیلم ها و تولیداتی که در داخل استان بوده (نظیر فیلم های کوتاه و مستند) در نظر گرفته بودیم. در واقع این سالن را به عنوان سالن بخش جنبی جشنواره در نظر گرفته ایم و ستاد مجزایی برایش تشکیل داده ایم .
خوش موزیک در مورد سانس های ویژه پیش بینی شده برای نمایش فیلم های جشنواره، گفت: این موضوع به میزان استقبال مردم از فیلم ها بستگی دارد و با هماهنگی های لازم، نسبت به اختصاص سانس ویژه اقدام خواهیم کرد .
رئیس اداره سینمایی و سمعی بصری این استان در مورد افتتاحیه جشنواره در مشهد گفت: افتتاحیه جشنواره در روز جمعه ۱۳ بهمن ماه احتمالا با حضور مدیران سینمایی کشور برگزار خواهد شد. همچنین همزمان با افتتاحیه، شاهد افتتاح ۱۵ سالن در مشهد خواهیم بود که ۱۱ سالن آن در پردیس اطلس خواهد بود .
خوش موزیک اضافه کرد: امسال پانزدهین سال برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان هست. سال گذشته تنها سالن آفریقا و هویزه را داشتیم. سالن هایی که برای امسال در نظر گرفته شده اند، در مرکز و حاشیه شهر مشهد هستند. امسال پردیس اطلس به آنها اضافه شده هست که دارای سالن های بسیار مجهز و به روز هست که در حاشیه و جنوب این شهر واقع شده هست. امیدواریم شرایطی را مهیا کنیم که …

اخبار پیشنهادی:

جزئیات برپایی جشنواره فیلم فجر در خراسان رضوی

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما