• تاریخ : ۲۱ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

جدیدترین آمار فروش فیلم های روی پرده/ «نهنگ عنبر2» در آستانه 21 میلیون شدن

آمار فروش فیلم های جدید سینمایی در حالی اعلام شد که «نهنگ عنبر ۲» به فروش بیش از ۲۰ میلیارد تومان دست یافته هست.
غلامرضا فرجی – مدیر پخش حوزه هنری – در گفت وگو با ایسنا درباره میزان فروش فیلم های «فصل نرگس» و «بیست و یک روز بعد» که اکران آن ها به تازگی شروع شده هست بیان کرد: فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی با ۱۵ سالن، در دو روز ۱۸ و ۱۹ مردادماه به فروش ۱۵ میلیون تومان رسید و «بیست و یک روز بعد» هم تاکنون ۱۲۵ میلیون تومان در ۲۰ سالن تهران و ۶۰ میلیون تومان در ۲۴ سالن شهرستان ها فروش داشته که در مجموع به رقم ۱۸۵ میلیون تومان می رسد.
وی آمار فروش فیلم «زیر سقف دودی» ساخته پوران درخشنده را نیز یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان با هفت سالن در تهران و ۸۵۰ میلیون تومان با ۱۳ سالن در شهرستان عنوان کرد که در مجموع این فیلم دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته اند.
حبیب اسماعیلی – مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان – هم آمار فروش فیلم «اکسیدان» حامد محمدی را هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با ۱۱۰ سالن اعلام کرد.
به گفته او «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی با ۱۸ سالن در تهران تاکنون ۸۰ میلیون تومان فروش داشته هست.
علی سرتیپی – مدیر عامل فیلمیران – با اشاره به اینکه طبق روال رقم فروش فیلم «ساعت ۵ عصر» را شنبه ها منتشر می کند، میزان فروش فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار میری را ۱۰۲ میلیون تومان با ۱۶ سالن در تهران اعلام کرد.
وی در ادامه گفت: آمار فروش فیلم سینمایی «رگ خواب» در تهران و شهرستان ها چهار میلیارد و ۳۰میلیون تومان با ۳۱ سالن و «نهنگ عنبر» ۲۰ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان با ۲۴ سالن هست و اکران …

اخبار پیشنهادی:

جدیدترین آمار فروش فیلم های روی پرده/ «نهنگ عنبر2» در آستانه 21 میلیون شدن

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما