• تاریخ : ۲۰ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

تغییرنام فیلم/ مستند بحث برانگیز/ رئیس سازمان سینمایی درتلویزیون/ اقتباسی ها درخانه هنرمندان
تهران – ایرنا – حضور رئیس سازمان سینمایی در تلویزیون، تغییر نام یک فیلم، ثبت نام برای تماشای یک مستند بحث برانگیز و نمایش فیلمهای اقتباسی در خانه هنرمندان از اهم اخبار سینمایی امروز هست.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، فیلم «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی عزت الله جامعی ندوشن با سرمایه گذاری یوسف نادعلی به زودی با نامی جدید مراحل پس از تولید خود را دنبال می کند.
مسعود تکاور نویسنده و کارگردان «بالن» درباره تغییر نام فیلم گفته، نام حال حاضر فیلم اشاره به بالن قطعه ای آزمایشگاهی دارد که در این فیلم نشانی برای تولید مواد مخدر صنعتی بوده هست، اما با اهداف سینمایی و با نگاه ویژه ای که خود فیلم دنبال می کند نام جدیدی را انتخاب کرده و پیشنهاد تغییر نام فیلم را به وزارت ارشاد داده ایم.
کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد و رامتین خداپناهی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
**رییس سازمان سینمایی به تلویزیون می رود
محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی مهمان امشب مجله شبانگاهی شبکه چهار سیما می شود.
برنامه «چشم شب روشن» با محوریت فرهنگ و هنر امشب چهارشنبه ۱۹ مهرماه در بخش سینما میزبان محمدمهدی حیدریان معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمایی خواهد بود.
اکبر نبوی منتقد سینما و کارشناس حوزه فرهنگ در برنامه امشب در گفتگو با رییس سازمان سینمایی درباره چشم انداز سینمای ایران گفتگو خواهد کرد.
مجله شبانگاهی «چشم شب روشن» به تهیه کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما هست و شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش می شود.
**نمایش فیلم های اقتباسی در برنامه پاییزی سینماتک خانه هنرمندان
سینماتک خانه هنرمندان ایران در برنامه های فصل پاییز خود محوریت را به فیلم های اقتباسی داده هست.
در …

اخبار پیشنهادی:

تغییرنام فیلم/ مستند بحث برانگیز/ رئیس سازمان سینمایی درتلویزیون/ اقتباسی ها درخانه هنرمندان

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما