• تاریخ : ۲۱ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

بیوک میرزایی: برای بازیگری التماس نمی کنم و باج نمی دهم

بازیگر تلویزیون و سینما گفت: خودم را قدیمی، پیر و ناتوان نمی بینم و مرتب در حال کار در رادیو، تلویزیون و سینما هستم و تا وقتی که سلامتی و توان در بدنم وجود دارد باید از من استفاده شود. برای کار التماس نمی کنم و باج نمی دهم چون در کار خود توانایی و تخصص دارم.
بیوک میرزایی بازیگر تلویزیون و سینما در گفت و گو با میزان، درباره آخرین فعالیت های کاری خود گفت: این روزها در “افسانه هزارپایان” به کارگردانی شهاب عباسی بازی می کنم. اثر در حال فیلمبرداری بوده و گروه در شهرک سینمایی غزالی به فعالیت مشغول هستند.
وی افزود: “افسانه هزارپایان” در ۷۰ قسمت ساخته شده و در صورت اتمام کار پخش آن از نوروز سال آینده شروع خواهد شد.
این بازیگر درباره موضوع و فضای “افسانه هزارپایان” اظهار کرد: این سریال پربازیگر، در قالب طنز موقعیت اتفاقاتی را در ناکجا آباد روایت می کند و به دلیل امکانات و جلوه های ویژه ای که دارد اگر خوب انجام شود احتمال این که این سریال ۱۰۰ قسمتی شود هم وجود دارد.
میرزایی درباره فعالیت خود در سینما نیز توضیح داد: در عرصه بازیگری سینما نیز به تازگی بازی در فیلم “خوک” به کارگردانی مانی حقیقی را به پایان رسانده ام. در این فیلم علاوه بر من بازیگرانی چون صابر ابر، پیمان معادی و مهناز افشار در یک سکانس ایفای نقش می کنند. فیلمبرداری “خوک” به پایان رسیده و در مرحله مونتاژ قرار دارد.
وی درباره وضعیت بازیگری در این روزها نیز اظهار کرد: سینما در دست یک عده افتاده هست که پی در پی در همه فیلم ها حضور دارند البته در میان آن ها نیروی خوب هم وجود دارد. به عنوان بازیگر باید بگویم بازیگران نقش هایی بازی کرده اند که ایده آل های آنان نیست و آرزو می …

اخبار پیشنهادی:

بیوک میرزایی: برای بازیگری التماس نمی کنم و باج نمی دهم
بیوک میرزایی: برای بازیگری التماس نمی کنم و باج نمی دهم

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما