• تاریخ : ۱۵ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

دریافت خبر : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴

به گزارش پانا؛ فیلم سینمایی «برگ جان» Leaf of Life به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی ابراهیم مختاری که هم اکنون در گروه سینماهای «هنر و تجربه» در کشور روی پرده هست با حضور این کارگردان پیشکسوت سینمای ایران و سعید پورصمیمی بازیگر سرشناس این فیلم و تعدادی از علاقمندان به سینما در ساعت ۱۷ امروز دوشنبه ۱۵ آبان ماه جاری در سینما سوره اصفهان به صورت ویژه اکران می شود و در ساعت ۱۸:۴۵ نیز با حضور منتقد و کارشناس سینما و تماشاگران مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
در فیلم سینمایی «برگ جان» که در ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «سبز» غزال زرین بخش داستانی بلند را به دست آورد؛ سعید پورصمیمی، مهدی احمدی و مریم مقدم به ایفای نقش می پردازند. 
اکران فیلم سینمایی «برگ جان» دومین ساخته بلند داستانی ابراهیم مختاری این روزها در سینماهای کشور ادامه دارد، و در ساعت ۱۵ دیروز یکشنبه ۱۴ آبان ماه جاری در موزه سینما در تهران، در دو سانس ۱۶ و ۱۸ در پردیس سینمایی کورش در تهران و در ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی هویزه در مشهد به نمایش درآمد. 
این فیلم همچنین در ساعت ۱۷ امروز دوشنبه ۱۵ آبان ماه جاری در هنر و تجربه بابل، در ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی هویزه در مشهد، در ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی گلستاندر شیراز و همچنین در ساعت ۱۹ در تماشاخانه پارس در کرمان روی پرده می رود. 
این فیلم در ساعت ۱۹ فردا سه شنبه ۱۶ آبان ماه جاری در موزه سینما و همچنین در ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی چارسو در تهران و در ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۹ آبان ماه در سینما سوره اصفهان به نمایش در خواهد آمد.

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما