• تاریخ : ۱۲ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

نخستین نمایشگاه عکس از ۱۱ تا ۱۴ دی ماه امسال در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی پذیرای علاقه مندان هست.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان وحید علی ضمیر سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان در این باره گفت: در این نمایشگاه ۵۰ اثر رنگارنگ از پاییز توسط شهروندان علاقه مند به عکاسی همدان در معرض دید عموم قرار گرفته هست.
وی اظهار کرد: این تعداد عکس از بین یک هزار عکس ارسالی به دبیرخانه دومین مسابقه فرش خزان توسط هیات داوران انتخاب و شایسته شرکت در نمایشگاه عکس فرش خزان شد.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان بیان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه ترویج هنر عکاسی در بین جامعه هنری به خصوص جوانان و سعی در به تصویر کشیدن زیبایی برگ های پاییزی و آشنایی بیشتر شهروندان با بوستان های شهر هست.
 علی ضمیر خاطرنشان کرد: دومین دوره مسابقه عکاسی ‘فرش خزان’ پاییز امسال در ۲ بخش عمومی و حرفه ای برای تمامی عکاسان، هنرمندان و علاقه مندان به عکاسی آزاد و بخش عمومی پیرامون جاذبه های طبیعی فصل پاییز در بوستان های همدان برگزار شد.
گفتنی هست:این نمایشگاه از ۱۱ تا ۱۴ دی ماه امسال و صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و بعدازظهرها از ساعت ۱۶تا ۱۹ در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی پذیرای علاقه مندان هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما