• تاریخ : ۲۹ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

تازه ترین رویدادهای شبکه های هیسپان، پرس تی وی و آی فیلم حاکی از پخش فیلم سینمایی «مینای شهر خاموش» با دوبله اسپانیایی از آنتن شبکه هیسپان، تولید مستند «سر عشق» با موضوع تعزیه، در شبکه آی فیلم و پخش دو مستند «سال های وحشی» و «امپراطوری طلا» از آنتن پرس تی وی هست.

به گزارش خبرگزاری فارس، تازه ترین رویدادهای شبکه های هیسپان، پرس تی وی و آی فیلم حاکی از پخش فیلم سینمایی «مینای شهر خاموش» با دوبله اسپانیایی از آنتن شبکه هیسپان، تولید مستند «سر عشق» با موضوع تعزیه، در شبکه آی فیلم و پخش دو مستند «سال های وحشی» و «امپراطوری طلا» از آنتن پرس تی وی هست.
«عزت الله انتظامی» با «مینای شهر خاموش» در هیسپان تی وی
عزت الله انتظامی با فیلم سینمایی «مینای شهر خاموش» به کارگردانی امیر شهاب رضویان، میهمان شنبه سینمایی شبکه اسپانیایی زبان هیسپان هست.
فیلم سینمایی « مینای شهر خاموش » محصول سال ۱۳۸۵، به کارگردانی امیر شهاب رضویان، با دوبله اسپانیایی امشب از آنتن شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی­وی پخش می شود.
داستان فیلم سینمایی «مینای شهر خاموش» به دکتر بهمن پارسا اشاره دارد که پس از سی و سه سال از آلمان به ایران بر می گردد و با یکی از دوستان قدیمی پدرش (پیرمردی به نام قناتی)، به زادگاهشان (بم) می روند. دکتر پارسا در پی یافتن عشق گمشده اش، مینا در بم می گردد و رابطه اش تدریجاً با قناتی عمیق تر می شود.
عزت الله انتظامی، صابر ابر، مهران رجبی، شهباز نوشیر، رویا جاویدنیا و مریم مسچیان از بازیگران اصلی «مینای شهر خاموش» هستند. تمام فیلم­های سینمایی ایرانی پخش شده از این شبکه، به سفارش دفاتر هیسپان تی وی در اسپانیا و مکزیک، توسط دوبلورهای اسپانیایی زبان دوبله و برای پخش آماده می­شوند. فیلم­های سینمایی ایرانی که هر شنبه از این شبکه پخش می­شوند، طرفداران بسیاری در میان مخاطبان هدف هیسپان تی­وی دارند.
فیلم سینمایی «مینای شهر خاموش»، در ساعات ۲۳:۳۰ )به وقت تهران( امروز شنبه ۲۹ مهر و ۱۳:۳۰ فردا یکشنبه ۳۰ مهر از …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما