• تاریخ : ۱۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،  آئین اختتامیه دومین دوره جشنواره سراسری آواها و نواهای دینی آیات « ترنم آسمانی» گروه‌ها و مبتهلین ممتاز برگزار شد.

براین اساس در بخش‌های مختلف ، شرکت کنندگان برتر به شرح زیر هست:

در بخش اجرای زنده همخوانی قرآن کریم گروه معارج آذربایجان شرقی مقام اول مقام، سیدالاحرار همدان مقام دوم، بشری آذربایجان شرقی مقام سوم را کسب کردند.

در بخش اجرای زنده تواشیح و مدیحه سرایی گروه العباد اهواز مقام اول، گروه تسنیم آذربایجان غربی مقام دوم، گروه مشکات اصفهان مقام سوم را کسب کردند.

در بخش اجرای زنده ابتهال به ترتیب آقایان احمد راهی مالکی از اهواز،نصرالله بریچی از اهواز و سجاد علیپور از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش تولیدات استودیویی آکاپلا گروه عروه الوثقی خراسان رضوی مقام اول، گروه آوای رضوان خراسان رضوی مقام دوم و گروه ایما تهران مقام سوم را کسب کردند.

در بخش تولیدات استودیویی موسیقایی گروه شمیسا اصفهان، گروه عرشیان اصفهان و گروه انوار الهدی قم به ترتیب به کسب رتبه اول تا سوم نائل شدند.

در بخش تولیدات استودیویی زبان‌های خارجی گروه محراب تهران مقام اول، گروه به سوی فردا(ایما) تهران مقام دوم و گروه الغدیر تهران مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش تولیدات استودیویی انشاد فردی غلامرضا میرزا زاده از آذربایجان شرقی،ابوالفضل چمنی از خراسان رضوی و محمد آشوری از لرستان به ترتیب موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.

در بخش تولیدات ویژه (مدافعان حرم) گروه سیدالاحرار از همدان، گروه منتظران از همدان، گروه نورالثقلین قم به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم شدند.

یادآور می‌شود، دومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات «ترنم آسمانی» به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طارق تبریز با شرکت ۲۸۴ گروه در بخش‌های مختلف روزهای ۱۳ و ۱۴ آذر در تبریز برگزار و با برگزاری مراسم اختتامیه در سالن پتروشیمی تبریز به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما