• تاریخ : ۲۵ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

فیلم های اکشن همواره یکی از جذا ب ترین و پرمخاطب ترین ژانرهای سینما بوده هست.

فیلم های اکشن همواره یکی از جذاب ترین و پرمخاطب ترین ژانرهای سینما بوده هست که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. در این ژانر فیلم های بسیاری ساخته شده هست و البته تعدادی از آنها بسیار خاطره انگیز و به یادماندنی شده اند. در زیر تعدادی از برترین و به یادماندنی ترین آثار سینمای مهیج و اکشن را مشاهده می کنیم.
۱۰- جان سخت
بروس ویلیس در سری فیلم های جان سخت بسیار شبیه یک ابرقهرمان هست تا یک مرد عادی و یک انسان اما در فیلم نخست این مجموعه که در سال ۱۹۸۸ ساخته شده هست او یک فرد عادی هست که برای نجات همسرش از دست گروگان گیرها در یک ساختمان تلاش می کند به همین دلیل هست که نسخه اول این فیلم زیباترین قسمت این سری از فیلم ها هست.
۹- ترمیناتور: روز قیامت
۲۴ سال از این فیلم می گذرد ولی هنوز هم این فیلم با بازی ترمیناتور به عنوان یک نابودگر خیابانی مخاطبان خودش را حفظ کرده هست.
۸- ایندیانا جونز: مهاجمان صندوق گمشده
استیون اسپیلبرگ کارگردان نامی سینما که همه ژانرهای سینمایی را تجربه کرده هست در ژانر اکشن هم بسیار موفق بوده هست و با خلق سری فیلم های ایندیاناجونز نام خودش را به عنوان یکی از کارگردانان این گونه آثار زنده نگه داشته هست.
۷- اولین خون
سیلوستر استالونه یکی از محبوب ترین بازیگران سینمای اکشن هست. این بازیگر با سری فیلم های راکی به شهرت بسیاری دست یافت. فیلم های سری راکی به ویژه اولین خون همیشه یکی از زیباترین آثار سینمای مهیج بوده هست.
۶- اسلحه مرگبار
مل گیبسون در این نقش یک بازنشسته را در ۴۱ سالگی بازی کرد. نسخه اول این فیلم به موفقیت بسیاری رسید ولی نسخه های بعدی چندان موفقیت آمیز نبود. ریچارد دانر کارگردان این اثر …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما