• تاریخ : ۱۸ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

با بزرگترین لگوی جهان آشنا شوید +عکس

کمپانی لگو اعلام کرده هست که هزاره ی فالکون، لگوی ۷۵۰۰ قطعه ای از تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر) با قیمت ۸۰۰ دلار به فروش خواهد رسید. شرکت لگو یکی از بزرگترین سازه های خود را با اقتباس از یکی از نسخه های فیلم جنگ ستارگان ساخته هست. این سازه که یک جنگنده غول پیکر هست، شامل بخش هایی مانند توپهای لیزری در بالا و پایین، یک رمپ برای خروج، صفحات لایه ای قابل جابجا شدن که به بدنه اصلی متصل می شود، توپخانه و کابین خلبانی هست که چهار سرنشین را در خود جای میدهد.

این سازه دارای دو نسل از شخصیت های جنگ های ستارگان هست. شخصیت های دوره کلاسیک؛ هان، لیا، چوباکا و C-3PO به همراه شخصیت های جدیدتر؛ ری، فین و BB-8. شما همچنین می توانید این کشتی را با تغییر دادن چند قطعه از جمله ظرف حسگر، به ظاهر کلاسیک یا جدیدتر تغییر دهید.

برای خرید این سازه عظیم الجثه کافیست که سایت Lego بروید و آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. همانطور که میدانید قیمت این لگو ۸۰۰ دلار هست و این مبلغ کمی برای خرید یک سرگرمی نیست. در جهت مقایسه شما می توانید با این مقدار پول به همراه ۱۰۰ نفر از دوستان خود به سینما بروید و آخرین فیلم جنگ ستارگان “The Last Jedi” را که در تاریخ ۱۵ دسامبر اکران می شود را ببینید.

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما