• تاریخ : ۲۲ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هلن میرن بازیگر کهنه کار سینما که هر سه جایزه تونی، امی و اسکار را در کارنامه دارد از تمایلش برای بازی در نقش دونالد ترامپ صحبت کرده هست.
او که باور دارد از عهده بازی در نقش دونالد ترامپ به خوبی برمی آید، در این باره گفت: «این شخصیت جذابیت زیادی دارد. شخصیت خارق العاده ای هست. او از بعضی جهات شخصیتی شکسپیری دارد. شاید هم سقوطی شکسپیری را تجربه کند.»
بازیگر «هیچکاک» چگونه می تواند نقش ترامپ را بازی کند؟ آیا می تواند بفمهد که در ذهن او چه می گذرد؟ او در پاسخ به این پرسش ها گفت: «به نظرم نفوذ کردن به روان چندان کار دشواری نیست. باید به دوران کودکی و مدرسه رفتن او را بررسی کرد. رابطه اش با خانواده را مطالعه کرد و نگاهی به شرایطی انداخت که در آن رشد کرده هست. من چیز زیادی درباره ترامپ نمی دانم اما اگر قرار باشد نقش او را بازی کنم بی شک از تحقیق درباره این موارد شروع می کنم.»
میرن که در فیلم «ملکه» نقش الیزابت دوم ملکه انگلستان را بازی کرده هست درباره بازی در این نقش گفت: «من پیش از بازی در این نقش با ملکه دیدار کردم. البته دیدار کوتاهی بود و در آن افراد زیادی حضور داشتند. پس از آن نیز دوباره با او دیدار داشتم اما هیچگاه به خود من چیزی درباره فیلم نگفت اما یکبار مرا به فرد دیگری اینطور معرفی کرد: ایشان هلن میرن هست. او نقش مرا در فیلم بازی کرده هست.»
منبع: هالیوودریپورتر/ ۱۱ نوامبر
۵۸۲۴۱ خبر آنلاین

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما