• تاریخ : ۲۸ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

 حامد نجابت کارگردان فیلم کوتاه «مادر مرده» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا درباره نمایش فیلم خود در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران گفت: فیلم من در روز اول جشنواره به نمایش درآمد و روز اول برای هیچ فیلمی راضی کننده نیست. اما من راضی هستم سال گذشته من سانس مناسبی در اختیار داشتم، اشکالی ندارد اگر امسال سانس بدی در اختیارم قرار گرفته هست.

وی درباره وضعیت فیلمسازان کوتاه کشورمان اظهار کرد: از نظر من وضعیت راضی کننده هست. انجمن سینمای جوان به ما فیلمسازان کوتاه بسیار کمک کرده هست. این انجمن همیشه هم به لحاظ مادی و هم معنوی به ما یاری رسانده هست.

نجابت درپاسخ به این سؤال که آیا برگزاری جشنواره فیلم کوتاه می‌تواند به فیلمسازان کوتاه کشورمان کمک کند؟، بیان کرد: برگزاری جشنواره فیلم کوتاه برای ما فیلمسازان کوتاه بسیار ارزشمند هست، چه این مکان از معدود مکان‌هایی هست که می‌توانیم فیلم‌هایمان را در آن به نمایش در آوریم.

این فیلمساز کوتاه درباره اکران فیلم‌های خارجی در کشور گفت: این موضوع خیلی خوشحال کننده هست. دیدن فیلم خارجی در سینما به ما فیلمسازان جوان کمک کند که از تکنیک فیلم‌های خارج درس گرفته و اشکالاتمان را بدانیم و آن را برطرف کنیم.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما