• تاریخ : ۲۵ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

فرهاد آئیش متولد ۱۳۳۱ در شمیران، بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر و نیز بازیگر سینما و تلویزیون هست. او در پست اخیر خود در اینستاگرام از بی مسئولیتی در قبال مسکن مهر انتقاد کرد.

فرهاد آئیش در تکست انتقادی خود که به همراه عکس منتشر کرده، به رویکرد مسئولان به هنگام مواجهه با حوادث غیر مترقبه پرداخته و آن را به امتحان پایان ترم تشبیه کرده هست.

فرهاد آئیش نوشته:
«بدون شرح!!!!!!!! هزینه بی مسوولیتی، بدتر از همه مسکن مهر، باید عذرخواست؟ 
تا حالا شده وسط امتحان پایان ترم به یه سوال خیلی سخت با بارم بالا بربخورین که هیچ ذهنیتی درموردش ندارین یا در اون مبحث این قدر نا آماده و غیرمسلط هستین که اصلا ندونین سوالش مربوط به کدوم مبحثه؟ در این جور موارد بهترین کاری که میشه کرد، اینه که هیچ کاری نکنین و منتظر باشین از بغل دستیتون یه بخاری بلند بشه بلکه به مدد انواع روش های تقلب چشمی، کاغذی و التماسی خیرش به شما هم برسه. این دقیقا کاریه که مسئولان ما موقع وقوع حوادث غیرمتقربه انجام میدن.
یعنی می ایستند ببینن مردم چیکار میکنن و چشم امیدشون به کمک های نقدی و غیرنقدی افراد خیره! اما بعضی مواقع هم هست که بغل دستیتونم خیلی روی مساله مسلط نیست و کار زیادی از دستش برنمیاد! اینجاست که شما باید بلند بشید و به استاد بگید «استاد، این توی جزوه نبوده مبحثش» یا «این رو درس نداده بودید» و خلاصه توپ رو بندازید توی زمین استاد! درست عین حادثه پلاسکو که اواخر کار کم مونده بود مردم مقصر اصلی حادثه شناخته بشن.»

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما