• تاریخ : ۱۸ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

پس از موفقیت های فیلم سینمایی “رگ خواب” به کارگردانی “حمید نعمت الله” در جشنواره فیلم فجر و همچنین اکران عموم بار دیگر این کارگردان سینما با فیلم “شعله ور” راهی جشنواره فیلم فجر شده هست.

آفتاب نیوز :
امین حیایی بازیگر Actor با سابقه سینما Cinema که دوران اوج دهه هشتاد خود را پشت سر گذاشته این روزها کمی کم کار شده هست. وی امسال با دو فیلم “دارکوب” و “شعله ور” راهی جشنواره فیلم فجر شده هست.
از نکات جالب توجه فیلم سینمایی Movie “شعله ور” میتوان به حضور “دارا حیایی” پسر امین حیایی در این فیلم اشاره کرد. وی برای اولین بار در سینما با پدر خود همبازی شده هست.
از دیگر اتفاقات مهم فیلم “شعله ور” می توان به همکاری دوباره نعمت الله با “هادی مقدم دوست” اشاره کرد. مقدم دوست پیش از این در دو فیلم “بی پولی” و “آرایش غلیظ” در مقام فیلمنامه نویس با نعمت الله همکاری کرده هست و این سومین همکاری مشترک این نویسنده با کارگردان شعله ور هست.
شعله ور
داستان زندگی مردی را روایت می کند که احساس می کند عددی نشده هست و این احساس او همه ی زندگی اش را تحت تاثیر قرار می دهد.
از دیگر بازیگران شعله ور می توان به بازیگری کم کار اما با کیفیت به نام زهرا حاتمی اشاره کرد. وی پیش از شعله ور در آثاری همچون “در دنیای تو ساعت چند هست”، “جهان پهلوان تختی” و “تهران روزگار نو” به ایفای نقش پرداخته هست.
فیلم
نعمت الله فعالیت سینمایی اش را با دستیاری مسعود کیمیایی آغاز و با ساخت بوتیک اولین فیلم سینمایی اش را در مقام کارگردان تجربه کرد. او در سال ۱۳۹۲ جایزه بهترین فیلم هیئت داوران جشنواره فیلم فجر را برای فیلم آرایش غلیظ بدست آورد.
حمید نعمت الله برادر سعید نعمت الله، فیلمنامه نویس تلویزیون و سینما و همسر معصومه بیات و پسرعموی حمیرا نعمت الله، منشی صحنه هست.
رکنا

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما