• تاریخ : ۸ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، محبوب شهبازی، مدیر مسئول و سردبیر مجلات شاهد در خصوص برنامه‌های گروه مجلات شاهد در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات گفت: در این دوره از نمایشگاه مطبوعات چهار نشست نقد و بررسی مجلات شاهد با حضور جمعی از اساتید و صاحب‌ نظران برگزار می‌شود. 

وی افزود: نشست تخصصی نقد و بررسی ماهنامه شاهد جوان؛ دوشنبه هشتم آبان از ساعت ۱۶ الی ۱۸، نشست تخصصی شاهد کودک و نوجوان؛ سه‌شنبه، نهم آبان از ساعت ۱۶ الی ۱۸، جلسه تخصصی و تفصیلی با موضوع «رویکرد اسنادی ماهنامه شاهد یاران»، عصر چهارشنبه، دهم آبان از ساعت ۱۳ الی ۱۵ با حضور جمعی از کارشناسان خبره حوزه اسناد و تاریخ شفاهی به میزبانی گروه مجلات شاهد و نشست تخصصی دبیران تحریریه شاهد یاران نیز عصر همین روز از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می‌شود.

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: عرضه ویژه سالنامه مکتوب مجله فرهنگی تاریخی شاهد یاران از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۳، اشتراک‌‌گیری نشریات با تخفیف ۵۰ درصدی و راه‌اندازی سامانه تفال به وصایای شهدا در غرفه گروه مجلات شاهد از برنامه‌های دیگر این دوره از نمایشگاه هست که امیدواریم با استقبال علاقمندان و بازدیدکنندگان مواجه شود.

وی افزود: گروه مجلات شاهد با انتشار چهار نشریه تخصصی با موضوعات کودک، نوجوان، جوان و شاهد یاران می‌کوشد با مخاطبان بیشتری در ارتباط باشد و در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش موثری ایفا کند.

شهبازی با بیان این که نمایشگاه مطبوعات عرصه ای برای ارزیابی رسانه‌ها و تقویت ارتباط آن‌ها با یکدیگر، مردم و مسئولان هست، تصریح کرد: امیدواریم اهداف نمایشگاه مطبوعات به عنوان تجلی‌گاه رسانه‌های کشور که به مثابه فرصتی برای ارتقای آگاهی و دانش و شعار محوری نمایشگاه «جامعه آگاه‌تر، توسعه بیشتر و شعار کمتر» هست محقق شود.

گروه مجلات شاهد در دوره‌های گذشته نمایشگاه مطبوعات بیش از ۳۰ بار مورد تقدیر قرار گرفته و حائز رتبه برتر در رشته های طراحی، صفحه آرایی، تصویرگری، عکس و مقالات برتر حوزه ایثار و شهادت شده هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما