• تاریخ : ۷ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

پخش مجموعه تلویزیونی خانوادگی و اجتماعی سایه بان، به منزله نقطه شروعی برای فعالیت های نمایشی افسانه کمالی در تلویزیون محسوب می شود. بازیگری که در قدم های ابتدایی ورود به مسیر کاری اش هست و در همین دو سه تجربه، شانس و فرصت همکاری با تیم های حرفه ای را هم در سینما و هم تلویزیون تجربه کرده هست و رفته رفته چهره اش برای مخاطبان هر دو رسانه شناخته می شود. کمالی که این شب ها بازیگر نقش سارای سایه بان هست، در این گفت وگو از شروع کار بازیگری و زیر و بم شخصیتی که ایفا کرده می گوید.

سریال سایه بان دومین تجربه حرفه ای تان در عالم بازیگری به شمار می آید؛ درست هست؟
بله؛ البته در واقع سومین تجربه هست، اما از آنجا که یکی از کارهایم هنوز پخش نشده هست، این دومین تجربه دیده شده ام محسوب می شود.
کدام کار؟
سریال «سرّ دلبران» به کارگردانی محمدحسینلطیفی که برای پخش در شب های ماه رمضان سال آینده در حال ساخت هست.
شما در همین تجربیات محدود شانس همکاری با کارگردانان مطرحی را پیدا کرده اید. همایون اسعدیان، محمدحسین لطیفی و حالا هم که برادران محمودی. این تجربه در شروع کار برای خودتان چه حسی دارد؟
فکر می کنم خدا خیلی دوستم داشته و کمکم کرده هست. شانس خوبی آوردم که توانستم اولین کارم یعنی فیلم سینمایی «یک روز بخصوص» را با آقای اسعدیان آغاز کنم، برایم تجربه ای فوق العاده بود. این تجربه به اندازه سال ها دانشگاه رفتن برایم اهمیت داشت و چیزهای بسیاری از آن یاد گرفتم.
برای بازی در فیلم سینمایی یک روز بخصوص تست دادید و پذیرفته شدید؟
بله.
پیش از آن به کلاس های بازیگری هم می رفتید؟
بله. یک سالی به یکی از آموزشگاه های سینمایی کشور می رفتم.
و برادران محمودی چطور شما را برای این نقش پیدا کردند؟
آنها تماس گرفتند و وقتی به دفترشان رفتم، به من گفتند که بازی ام را در فیلم آقای اسعدیان دیده اند و از آنجا که در آن فیلم نقش یک دختر مریض را بازی می کردم، حس کردند که می توانم برای بازی در نقش سارا مناسب باشم.
اشتراکات زیادی میان سارای سایه بان و منیژه یک روز بخصوص وجود دارد. در هر دو دختری آرام و محجوب هستید که با مشکل قلبی دست …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما