• تاریخ : ۳۱ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

آخرین خبر/ با سلام به مخاطبان همیشه همراه آخرین خبر. گروه سینما چهره ها در نظر دارد مطلبی تحت عنوان «از شایعه تا واقعیت» به منظور اطلاع رسانی درست درباره شایعاتی که بعضی اوقات درخصوص هنرمندان مطرح می شود، ارائه کند. با ما همراه باشید.
«از شایعه تا واقعیت» این هفته به ساره بیات اختصاص دارد.
شایعه:
باز هم شایعه درباره زندگی خصوصی یک بازیگر جنجال به پا کرد. چند روزی هست که مطالبی راجع به ازدواج ساره بیات مطرح شده هست، در بعضی از صفحات فضای مجازی مدعی شده اند که این بازیگر با محمدرضا گلزار و یا احسان علیخانی ازدواج کرده هست.
واقعیت:
و اما واقعیت، فرسنگ ها با شایعات فضای مجازی فاصله دارد. ساره بیات با انتشار پستی در اینستاگرام واکنش تندی به این موضوع نشان داد. این بازیگر نوشت: انسان های قوی، در مسیر تعالی و پویایی، رو به جلو حرکت می کنند و زندگی خودشان را بی توجه به نظرات پوچِ دیگران ادامه می دهند . در مسیر زندگی شان حظ می کنند و لذت می برند. آنها به اراجیف انسانهای بد طینت لبخند می زنند و همواره کار خودشان را می کنند. بدانیم نظر دادن آدم های کوچک و بیمار، در روند زندگی بزرگان هیچ تاثیری ندارد. پس سرتون تو زندگیِ خودتون باشه و دخالت تو کار بزرگترا نکنین که بی فایده هست. ما زندگیِ خودمونو می کنیم و شما فقط وقتتونو تلف می کنین. شاید وقت آن رسیده که کمی واقع بین باشیم و البته که حتما رویِ صحبتم با تعداد معدودی بیکارِ. با احترام به طرفداران بی نظیرم که عاشقانه دوستون دارم.
پس با اظهارات ساره بیات پرونده این شایعه هم بسته شد.
گروه سینمایی «آخرین خبر» برای ساره بیات، هنرمند کاربلد و محبوب سینمای ایران آرزوی خوشبختی و سعادت می کند.
با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما