• تاریخ : ۱۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

فیلم سینمایی «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی یکشنبه ۱۰ دی ماه ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده می شود و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی خواهد شد.
«آپاندیس» اثری اجتماعی هست و وقایع روز اجتماع در آن روایت می شود. وقایع فیلم در یک بیمارستان می گذرد و از این لوکیشن پر از اضطراب و نگرانی به مسایل جامعه اشاره می شود.
«آپاندیس» پیش از این در چهل و یکمین جشنواره مونترال کانادا و در بخش مسابقه اصلی این جشنواره به نمایش در آمد و جایزه بهترین فیلمنامه را به دست آورد. همچنین در جشنواره «سلامت» نیز جایزه ویژه انجمن اخلاق پزشکی را از آن خود کرده هست.
حسین نمازی نویسنده و کارگردان، مقصود جباری تهیه کننده، پوریا ذوالفقاری منتقد و جمعی از بازیگران و عوامل فیلم مهمانان چهارصد و پنجاه و نهمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.
آنا نعمتی، امیرعلی دانایی، رضا اکبرپور، پردیس منوچهری، سیمون سیمونیان، مرجان مومنی، جمشید بهادری، مرتضی علی عباس میرزایی، محسن عیدی، پگاه پورضرابیان، علی مهربانی، اشکان نجاتی، بهرام نوری گندم آباد، سحر مهرانی، صحرا اسداللهی، حمیرا مهدوی، شیوا سرمست، نیوشا عبدالرحیمی بازیگران این فیلم هستند.

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما