• تاریخ : ۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : دیبا

آخرین فیلم هایی که به برلین اضافه شدند

به گزارش ایسنا به نقل از سایت رسمی جشنواره فیلم برلین، «بانک های بد» ساخته «کریستین شوشو» از آلمان، «زمین خانه» به کارگردانی «یوهان فاستینگ» محصول نروژ، سریال دانمارکی «آزادی» ساخته «میکائیل مارکیمان»، «برج بزرگ» به کارگردانی «الکس گیبنی» از آمریکا، «پیک نیک در صخره آویزان» ساخته «لاریسا کوندراکی» محصول استرالیا، «خرس ها خواب» به کارگردانی «کارن مارگالیت»، و «ترس بزرگ» ساخته «ادوازد برگر» از آمریکا، ۷ سریالی هستند که امسال در بخش “Berlinale Series” جشنواره برلین به نمایش گذاشته می شوند.
بخش “Berlinale Series” جشنواره برلین ویژه معرفی و اولین نمایش جهانی و بین المللی سریال های تلویزیونی هست که در واقع بخشی از نمایش های ویژه برلین محسوب می شود. همچنین بازار فیلم اروپا نیز که در جریان جشنواره برگزار می شود از تاریخ ۱۹ تا ۲۱ فوریه برنامه ای تحت عنوان “روزهای سریال های درام” برگزار می کند که به نمایش، معرفی و بازاریابی سریال های تلویزیونی اختصاص دارد.
برنامه کامل جشنواره فیلم برلین روز ششم فوریه در یک کنفرانس خبری تکمیل می شود. روز گذشته ۵ فیلم به بخش رقابتی این رویداد اضافه شدند تا در مجموع ۲۴ فیلم در بخش اصلی جشنواره به روی پرده روند و از این تعداد ۱۹ فیلم برای کسب جایزه خرس طلا و نقره ای برلین رقابت می کنند.
فهرست فیلم هایی که در بخش رقابتی جشنواره برلین ۲۰۱۸ به روی پرده می روند از این قرار هست:
*«سه روز در کیبرن» به کارگردانی «امیلی آتف» (آلمان، اتریش، فرانسه)
*«۷ روز در آنتبه» به کارگردانی «ژوزه پادیلا» (آمریکا، بریتانیا)- غیررقابتی
*«Ága» به کارگردانی «میلکو لازاروف» (بلغارستان، آلمان، فرانسه)- غیررقابتی
*«فصل شیطان» …

اخبار پیشنهادی:

آخرین فیلم هایی که به برلین اضافه شدند

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما